SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj w lublinie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
No wiecie. Gdzie kiedy za ile sa treningi i czy warto. SOG za rady.

Grappling

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5460
Heh , to znowu ja. Jasne , że warto . Treningi w tamtym roku były na Lubliniance , ale to się może zmienić . Wtedy też kosztowało to 80 zł za trzy treningi w tygodniu . Zaczynają od października , więcej info na stronie "bjj Lublin" wkrótce ,no i na forum , o którym zdaje się nie mogę tu pisać ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1825
Czy warto?Wybacz,ale to glupie pytanie...Czy warto trenowac najskuteczniejsza sztuke walki na swiecie?Poza tym,ze postepy sa szybkie,a twoja skutecznosc w walce rosnie z dnia na dzien,mozesz nadrobic braki kondycyjne(sparring to jest to) i silowe(moj przyjaciel-2 dan judo mowi,ze najlepsza silownia jest parter...)Ja po roku treningow przewracam sie z judokami(same czarne paski) w parterze i oni sie dziwia,skad ja tyle umiem.Od pol roku moj przyjaciel(wielkorotny medalista w swojej wadze w judo)nie moze "skonczyc" mnie w parterze,a wynik jego starcia z moim przyjacielem z sekcji Bjj(2 lata treningu) to trzy zwyciestwa przez dzwignie mojego kumpla z Bjj i dwie walki dla judoki,ale przez trzymanie...
Stary!Ty sie nie zastanawiaj tylko przylaz w pazdzierniku na Lublinianke...
Jak chcesz cos wiecej to moge ci dac moj GG albo maila...

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1825
W profilu przeczytalem,ze jestes ze "Stasia".Skonczylem te szkole dwa lata temu.Na poczatku pazdziernika tam zajze bo mam tam dwie cioteczne siosry.Jak chcesz to daj mi jakiegos kozaka z liceum(najlepiej koksa)-przekonasz sie czy warto inwestowac w Bjj...
P.S.Z jakiej jestes klasy?

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ok:) wpadne. Jezeki macie na rozgrzewke rozciaganie to od razu dam wam sie zauwazyc( kick duzo daje :) ) pogadamy na treningu. A wlasnie w jakie dni i godziny. DZieki. A wlasnie mozecie zalatwic syna dyra, wiesz o co chodzi:);). On Kozaczy:) Do zobaczenia. No i macie po Sogu.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1825
Oh,co slysze...synek pana janowskiego rozwinal skrzydelka...a co sami sobie nie mozecie poradzic?Przeciez to lamer i ciota najgorszego pokroju...
Treningi zaczynamy od pazdziernika,ale nie znam jeszcze dokladnych dni i godzin.Podam je na tym forum juz niedlugo.Co do twojej obecnosci na treningu to ja sie nie bede rozgladal na rozgrzewce kto z nowych rozciagniety jest czy nie...Ja jako jedyny cwicze tam w niebieskiem gi i wolaja na mnie Champion wiec jesli mnie poznasz to mozesz zagadnac jesli zechcesz.
A co do stasia to widze,ze zadza tam teraz niezle ciotki.
Heh,gdzie te czasy gdy w tej "elitarnej" szkole "Mamut",(nieskromnie mowiac) ja,"Vivi","Kwiatek" i jeszcze kilku innych tworzylismy naprawde mocna ekipe...starzeje sie czlowiek,starzeje...
Jak potrzebujesz jeszce jakis info. to wal smialo.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
https://www.sfd.pl/search.asp

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
,,Kwiatek". Chodza pogloski i legendy za niejaki Kwiatek wywolal pare lat temu niezla burde w Stasiu co skonczylo sie wypieprzeniem kilku uczniow to ten sam ? A co do dyra jr. to po prostu koles jest pewny siebie. Jak mnie nalezycie wezmiecie pod swoje skrzydla, to obiecuje ze zalatwie ta sprawe:)

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Klasa 3 human. Sa na treningach uderzenia kopniecia i te sprawy:)

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O kurcze, nieźle drogie są te treningi, nie podważam ich efektywności ale to cholernie dużo kasy. Po wymnożeniu wychodzi 3840 zł! rocznie
Zapisałbym się na to ale po prostu nie stać mnie na treningi.

no pain no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1825
****a,jakie 3840 zl? 80 zl za miesiac razy 10 miesiecy daje 800 zl za rok.Tabliczka mnozenia sie klania...
"Kwiatek"-tak Tomcio K. to osoba odpowiedzialna za ta "utarczke".Ilez to full kontaktowych walk stoczylem z nim u niego na poddaszu.Tomcio dobry kozak byl i jest,ale nic mu nie ujmujac z wymienionych ludzi byl najslabszy.
Na treningach sa uderzenia i kopniecia chociaz pamietaj,ze Bjj to glownie parter i przedewszystkim parter.Jeden trenig w tygodniu poswiecany jest na walke przy pomocy kopniec,uderzen i chwytow-krotko mowiac Vale Tudo.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

waga lekka czy ciezka ?

Następny temat

po czym poznac ze angazujesz sie w trenenhi bjj

WHEY premium