SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj dźwignie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 869
Siema. Mam pytanie odnosnie miejsc gdzie można zakładać dźwignie w bjj. Mozna zakładać w kazdym miejscu np. Na nadgarstki tez? Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście. Robienie siły w przypadku BJJ daje więcej korzyści niż np. z uderzanymi. A ćwiczenia takie jak podciąganie i wiosło bardzo przydają się w kulankach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
Nie można tylko na małe stawy (palce)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Na nadgarstki tez tak zwane wrist lock.

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
A w tym tradycyjnym (GI) można atakować kolana? Kiedyś jak byłem na kilku treningach to trener mówił, że jest to zabronione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Nasz trener tez wspominal, ze niektore skretowki sa zabronione, ale dokladnie to nie wiem. Trenuje bjj bez gi pod mma, wiec moge krecic jak chce :P

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ADDD
Siema. Mam pytanie odnosnie miejsc gdzie można zakładać dźwignie w bjj. Mozna zakładać w kazdym miejscu np. Na nadgarstki tez? Pozdro!
Trenujesz BJJ? Tak - to zapytaj trenera.
Nie - to dość skomplikowane. Miejsca zakładania dźwigni zależą od stopnia zaawansowania i formuły walki (najpopularniejszą federacją jest IBJJF). W białych nie można robić nic na nadgarstki i staw skokowy. Tylko balacha (na łokieć i kolano) i taktarow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 869
Jak sie ma bjj w konfrontacji ze stójka ? Wgl jest opcja wygrać z kims kto trenuje boks lub MT mając sam grappling ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ADDD
Jak sie ma bjj w konfrontacji ze stójka ? Wgl jest opcja wygrać z kims kto trenuje boks lub MT mając sam grappling ?
Po co to pytanie?
Chcesz się konfrontować z innymi stylami? - Trenuj przekrojowo.
Chcesz abyśmy Ci powiedzieli, że BJJ jest najlepsze i trenujący tylko BJJ wygra z trenującym tylko boks lub Muay Thai?


Zmieniony przez - MMA w dniu 2018-01-13 15:01:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 869
No dobra. A jak ma sie sprawa silowni w bjj? wiem ze do boksu robienie masy i dźwiganie nie wiadomo jakich ciężarów nie bardzo idzie w parze. A jak jest z bjj ? Wydaje mi sie ze w bjj trzeba miec siły duzo i silownia bardzo w tym pomaga jak mamy sie szarpać w parterze z np. 10 kg cięższym chłopem. Co myślicie ? w bjj chyba silownia nie przeszkadza tak jak w boskie np. ( mówimy o czystym treningu kulturystycznym na masę ( siady, ciągi itd )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ADDD
...A jak ma sie sprawa silowni w bjj?...
Siła, kondycja, suple, CROSSFIT, bieganie - w sportach walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 869
Czyli spokojnie mozna połączyć trening siłowy (fbw) z bjj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thai a Siłownia

Następny temat

Problem ze stawami.

WHEY premium