SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

Bjj Poznań - wybór klubu.

Wysłana -
Witam. Mam pytanko dot. klubów bjj w Poznaniu. Jest ich całkiem sporo i jak zwykle, kiedy pojawia się duży wybór to załącza się kombinowanie. Trochę już miałem do czynienia z bjj w różnych klubach w kraju. Sporo klubów przestawilo sie wyłącznie na walkę sportową z ograniczeniem stójki do minimum, itd. Interesuje mnie nauka bjj bardziej tradycyjnego, zbliżonego do tego co można zobaczyć np u Renera z Gracie jiu jitsu Academy czy u Roya Harrisa. Coś znajdzie się dla mnie w Poznaniu?

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Najlepiej byłoby wybrać się do każdego z tych klubów i zrobić przynajmniej ten jeden trening i sprawdzić, co nam bardziej odpowiada lub popytać w tych klubach tych, co trenują.
Wysłana -
Jeżeli przechodzisz gardę, musisz umieć obalać, więc stójka powinna być w każdym klubie. A jeśli chodzi Ci o bardziej tradycyjne bjj to jest problem. Musisz poszukać.
Wysłana -
Ja trenuje w gracie barra na wioślarskiej i jestem zadowolony. Zapraszam do nas na mate.
Wysłana -
No właśnie czaiłem się na wioślarską, niestety mam cały Poznań do przejechania i wszystkie inne kluby po drodze. Trochę szkoda mi 30 min. na dojazd w jedną stronę.
Wysłana -
Masz też ankos, tylko że to mma.
Wysłana -
ankos jest teraz w luboniu, nie poznaniu i bjj też tam jest. Sprawdz pretorium na jackowskiego, masz tam silną ekipe mnm. wardzińskiego i alfa

Zmieniony przez - tey w dniu 2017-05-19 17:07:49
Wysłana -
Właśnie widzę. No i mam tam blisko. Tak więc wybór padł na Pretorium. Coś czuję że nie do końca o to mi chodzi bo czuję, że to będzie typowo sportowy klub z nastawieniem na sportowe Bjj.
Wysłana -
nie wiem, nie trenowałem tam bjj tylko boks i to lata temu jak był jeszcze tam "boks poznań". Musisz zobaczyć czy to jest to o co ci chodzi jak nie to zmienić na jakiś inny. Dużo jest klubów bjj w poznaniu.
Wysłana -
Nic innego nie pozostaje. Dzięki
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź