SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping - zdjęcia

Dodaj odpowiedź

Bioniche Pharma (old design) 10ml vial - (temat zbiorczy)

Wysłana -
Miałem okazję oglądać kilka środków z tej firmy i okazuje się, że oryginał Bioniche Pharma jest w białych amp (nie spodziewałem się także fotki są 2 i w dodatku słabej jakości – w niedługim czasie wrzucę wyraźne):

Ciemne flaszki to podróbka, a fałszerze ograniczyli się do skopiowania jedynie inj i to i tak w mocno ograniczonym składzie.

http://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_USA._LLC_temat_zbiorczy_-t920264.html

Jeśli chodzi o inj to real lab posiada bardzo szeroki arsenał, i jak dobrze pamiętam:

-Deka, Bold, TE, TC, MIX 300mg/ml
-Tren E 200mg/ml
-Tren MIX 180mg/ml
-TP, Masteron 150mg/ml
-Prima, Tren A 100mg/ml

+ Combo’mixy, jednak dokładnego składu nie podam bo trudno to spamiętać.

Jeśli chodzi o tbl to są one białe i pakowane w szkło po 60tbl + opakowanie.

Real Bioniche oferuje ponadstandardowe substancje w formie tbl, i nie jest to tylko Primobolan, Oxa, Halo czy Tura, ale również:

-Methyltestosteron 25mg,
-T3 25mcg,
-Nolva 20mg,
-Clo 50mg,
-Proviron 25mg,
-Clen 40mcg,

Teraz już nikt nam nie powie, że białe jest czarne a czarne jest białe bo białe jest białe a czarne to podróbka

Bioniche Pharma (new design)

Link do wersji 1ml/vial:

http://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842.html 
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -

hehehe

ladne orale
Wysłana -
już dawno o tym trąbili na innych forach
Wysłana -
Podejrzenia i spekulacje to jedno, twardy dowód to drugie nie uważasz. Do tej pory widziałem jedynie ciemne flaszki, teraz mam pewność co jest oryginałem a co imitacją
Wysłana -
Czy aby na pewno ?? moze po prostu zmiana w kolejnej serii, w ugl to nic nowego aby przejsc z ciemnego flakonu na jasny i odwrotnie a z calym szacunkiem jezeli juz ktos bierze sie za podrabianie to chyba nie j**nak by sie na kolorze szkla jak wszystko wiernie odzwierciedla - naklejka, wyskokosc naklejki, kartonik itp.

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2013-03-16 13:39:57
Wysłana -
Na pewno nie jest to zmiana w kolejnej serii a oryginał. Trochę real Bioniche było w kraju nim pojawiła się jeszcze podróbka, jednak dopiero teraz podejrzewam będzie ogólnie dostępna.
Wysłana -
Nic dziwnego przeciez byly tematy w dopingu o bolacej primie bioniche biale flaszki bioniche = biosira. I nie ma co mydlyc ludziom oczu.
Wysłana -
odrazu widać ze to biosira
Wysłana -
Mi sie juz ten bioniche nie podoba, za duzy ferment wokol tego labu. Juz dwie wersje a dopiero co sie pojawilo...
Wysłana -
Poj**ane z poplatanym juz z tym bioniche.U mnie ktos bije tren w ciemnej butelce i mowi ze na prawde git wiec nie wiadomo co o tym sadzic.
Wysłana -
Trzeba rzucic moneta
Z ciekawosci, jaki jest sklad trenu mixa ??

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2013-03-16 15:29:10
Strona 1 z 100
Dodaj odpowiedź