SFD.pl Odżywki i suplementy Leksykon suplementów Biogenix

Dodaj odpowiedź

Biogenix - Pro Longatum

Wysłana -
Jest ok, jeśli ktoś nie lubi nazbyt słodkich smaków. Dla mnie jednak czeko WPC 100% czy SP80 jest wyraźnie lepsze. Może też dlatego, że czekoladowe ProLo piłem dotychczas niemal codziennie od kilku lat :P
Wysłana -
pierwszy raz to wczoraj zakupiłem i kicha na maksa moim zdaniem :( w porównaniu do olimpu czy nawet treka to lipa smak czekolada do bani:)
Wysłana -
Białko znośne, jak na razie pije czekoladowe, w skali na 10 daje 6, co do efektów to nie wiem, obecnie stosuje jako uzupełnienie diety przy treningach kończących się w nocy jako białko na noc/ ostatni posiłek.
Wysłana -
Jeśli chodzi o smak to znośny - wanilia, jeśli chodzi o jakość i działanie to szczerze mogę polecić lepsze od tego jest tylko WHEY PROTEIN complex 100% Olimpu :)
Wysłana -
wcinam jako bialko na noc smak waniliowy i z mlekiem jest smaczny powiedzialbym 7/10 w porownaniu jednak do myofusion ten drugi smakuje lepiej.. Poza tym zadnych rewolucji zoladkowych po tym nie mialem( jest to moje łącznie 10 opakowanie 750g. Z testow zamieszcanych kiedys na sfd wynikalo ze producent jest uczciwy i sklad sie zgadza z etykieta. wiec polecam kazdemu
Wysłana -
Jak obecnie smakowo stoi to białeczko? Zrobili niezłą promocję właśnie na nie.
Wysłana -
bardzo dobre białeczko na noc szkoda że niedostępne
Wysłana -
Usunięty przez TomQ-MAG za naruszenie Pkt 6 regulaminu forum.
Wysłana -
nie wklejaj linkow z allegro
Strona 16 z 16
Dodaj odpowiedź