SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - Pro Longatum

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 62530

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Jest ok, jeśli ktoś nie lubi nazbyt słodkich smaków. Dla mnie jednak czeko WPC 100% czy SP80 jest wyraźnie lepsze. Może też dlatego, że czekoladowe ProLo piłem dotychczas niemal codziennie od kilku lat :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3878
pierwszy raz to wczoraj zakupiłem i kicha na maksa moim zdaniem :( w porównaniu do olimpu czy nawet treka to lipa smak czekolada do bani:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
Białko znośne, jak na razie pije czekoladowe, w skali na 10 daje 6, co do efektów to nie wiem, obecnie stosuje jako uzupełnienie diety przy treningach kończących się w nocy jako białko na noc/ ostatni posiłek.

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 636
Jeśli chodzi o smak to znośny - wanilia, jeśli chodzi o jakość i działanie to szczerze mogę polecić lepsze od tego jest tylko WHEY PROTEIN complex 100% Olimpu :)

"WHEN I DIE, BURY ME UPSIDE - DOWN, SO THE WORLD CAN KISS MY ASS"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 92
wcinam jako bialko na noc smak waniliowy i z mlekiem jest smaczny powiedzialbym 7/10 w porownaniu jednak do myofusion ten drugi smakuje lepiej.. Poza tym zadnych rewolucji zoladkowych po tym nie mialem( jest to moje łącznie 10 opakowanie 750g. Z testow zamieszcanych kiedys na sfd wynikalo ze producent jest uczciwy i sklad sie zgadza z etykieta. wiec polecam kazdemu

Jedz żelki, będziesz wielki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Jak obecnie smakowo stoi to białeczko? Zrobili niezłą promocję właśnie na nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
bardzo dobre białeczko na noc szkoda że niedostępne

Pozdrawiam Pumba87

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 987 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17116

. . . . .. .. .. .. .... .... .... .... ..... .....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
nie wklejaj linkow z allegro

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - Monster Mass

Następny temat

Biogenix - R-Types

WHEY premium