SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - Pro Longatum

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 62577

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
doskonale bialeczko w swojej cenie. dobry smak.bynajmniej truskawka. polecam do uzupelnienia brakow w diecie.

...chcesz być jak Danny "the dog" a wyglądasz jak Danny DeVito...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1911
Witam,

dotychczas stosowałem wanilię, ale od niedawna raczę się czekoladą. Dzisiaj zamówiłem sobie kolejną partię czekolady, bo jest niezła.

"Leniwa dłoń prowadzi do nędzy, lecz ręka pracowitych ubogaca"

Sal. 10:4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Zajadam się tym białkiem już od paru lat i mogę polecić każdemu. Stosunek cena/jakość - bezkonkurencyjne.Rozpuszczalność świetna. Smaki: czekolada - najlepsza, na drugim miejscu jest u mnie porzeczka, na wanilii się zawiodłem - za mało słodka (ale już ze słodkim mlekiem waniliowym lub bananowym - rewelacja), truskawka w sumie bezsmakowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
Piłem kilka lat temu to białko - kilka paczek - była to wanilia - na poczatku bardzo mi nie podchodziła - niemal odruch wymiotny - ale po czasie sie przyzwyczailem i organizm dobrze reagował na to białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1408
hmm a jak zażywacie to białeczko ?? tak jak piszą na opakowaniu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
bialko jak to bialko - mozesz brac zaraz po przebudzeniu by przerwac katabolizm nocny, brac miedzy posilkami, czy tez czesc przed treningiem z weglowodanami, takze po treningu - jesli spozywasz duza porcje wegli prostych zaraz po treningu, to ok 30 min pozniej bierzesz takie bialko...ogolnie spozywasz do brakow w diecie - mozesz brac tylko 1 porcje, a mozesz i 3 dziennie - jesli tyle brakuje Ci bialka by pokryc dzienne zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 55 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 218
Brałem białeczko jak se wyrabiałem masę Brałęm głównie na noc, ale i po treningach też. Oceniam bardzo dobrze. Cena/jakość - jak dla mnie świetne.

Dirty
Rotten
Motherf***er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Ogólna ocena 9/10.

Jedynie smak truskawkowy jest bardzo kiepski - niczym mąka...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Fakt, z truskawką mało ma wspólnego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53592
Smak czekoladowy, poezja smaku i aromatu.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - Monster Mass

Następny temat

Biogenix - R-Types

WHEY premium