SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - Monster Mass

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75113

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


BIOGENIX Monster Mass 1000/3800g


OPIS:

BIOGENIX Monster Mass
to odzywka węglowodanowo-białkowa przeznaczona dostosowania dla osób aktywnych, przede wszystkim sportowców dyscyplin siłowych i sylwetkowych, jako uzupełnienie diety w składniki energetyczne i budulcowe takie jak węglowodany i białka.

- powoduje wzrost masy mięśniowej
- minimalizuje przyrost tkanki tłuszczowej
- aż 25% wysokojakościowego białka z najwartościowszych frakcji
- zero cukrów prostych (100% maltodekstryny)
- wyborny smak i bardzo dobra rozpuszczalność
- wzbogacony w wysokoenergetyczny olej MCT

BIOGENIX Monster Mass zawiera optymalne dla rozwoju muskulatury proporcje poszczególnych składników odżywczych. Zróżnicowany stopień i czas wchłanialności zapewnia długotrwałe zaopatrzenie komórek mięśniowych w substancje budulcowe i energię. Pomaga przyśpieszać regenerację powysiłkową, sprzyja rozbudowie tkanki mięśniowej, poprawia bilans energetyczny i azotowy.

BIOGENIX Monster Mass 3800g polecany jest osobom o zwiększonym zapotrzebowaniu na składniki odżywcze i energetyczne, posiadającym niedobory białek i węglowodanów w diecie. Wzbogacony o średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe MCT, nie zawiera cukrów prostych a jedynie długołańcuchowe maltodekstryny.

SPOSÓB UŻYCIA

Stosować 1 - 3 porcji dziennie, jako dodatkowyposiłek - korzystnie bezpośrednio po treningu, lub jako uzupełnienie kaloryczności innych posiłków.

1 porcję preparatu (50 - 100 g - 3 - 5 miarek) rozpuścić w 150-300 ml wody lub mleka.


SKŁAD

Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna ... 1578 kJ / 282 kcal
Białko ... 25,0g
Węglowodany ... 65,0g
Tłuszcz ... 1,9g

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-31 13:01:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 266
swietny gainer,przy odpowiednim jedzeniu okolo 3,5kg zrobione.Cena do jakosci 5/5
Smak Wnilia 4/5
rozpuszczalnosc 5/5
sklad bialko do wegli 5/5
Super Gainer polecam wszystkim.Wnilia spoko/Jablko troche dziwny smak ale nie najgorszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Mam waniliowy, rozpuszczalność w porządku, smak dziwny - trochę podjeżdża lekarstwem, ale da się wypic (piję tylko z wodą). Dla zwolenników niezbyt słodkiej wanilii.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
Ja posiadam smak czekoladowy nie jest najgorszy ale najlepszy takze nie. Po zmieszaniu zostaja jakies male dziwne grudki. Za cena monster massa wolabym kupic mass xxl. pozdro

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Świetny gainer 25g bałka 65g węgli

po treningu jak znalazł

pozatym cena przystępna

Smak:
czekoladowy super
waniliowy też niczego sobie

więcej nie próbowałem jeszcze
ale napenwo sprubuje pozostąłe smaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Dobry ze wzgledu na sklad/cene, smak niezły ale czekolada wali troche spawem i zostaja male grudki, jednak za ta cene nie ma co grymasić.
Polecam

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
nieliczac tych grudek dla mnie super gainer.piłem go ze dwa lata temu, a kupilem go ze wzgledu na skład i proporcje bialka do wegli.pilem czekolade.mi bardzo smakowal.po treningu super sprawa.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
witam, mam smak jablkowy i jest co najmniej dziwny tzn pewnie sie bede musial przyzwyczaic, ale zastanawia mnie gęstość ? jadlem kilka gainerow, z niektorymi byl problem nawet przy 0,5 litrze mleka/wody. Tutaj wlewam 150ml i gotowe. zastanawia mnie co ma na to wplyw ? i czemu ten gainer musuje po zala niu wodą ;] pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Mam smak czekoladowy jak dla mnie niedobry , rozpuszczalnosc nie za dobra , jedynie co mnie ciagnie do niego nadal, to niska cena

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
i sklad, ktory jest naprawdę si. mnie to trzyma przy wytrzymywaniu kwasnego jablka...;]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
truskawka - czuje jakby lekko mąke ale spokojnie mozna wypic
jabłko - dobre
wanilia - dobra

rozpuszczalnosc dla mnie wzorowa.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 498 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94371
Gainer składowo dla mnie odpowiedni, piję tylko po treningu. Po wymieszaniu zostają małe grudki, smak mało intensywny ale może być. Próbowałem póki co tylko czekolady.

Where Were U in '92?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - M3 Creatine

Następny temat

Biogenix - Pro Longatum

WHEY premium