SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - M3 Creatine

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22803

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958



BIOGENIX M3 Creatine .

- wysokojakościowy jabłczan kreatyny
- wspomaga przyrost siły, masy i wytrztmałości
- zmniejsza aktywność enzymów proteolitycznych hamująckatabolizm
- poprawia regenerację
- zwiększa poziom energii
- wygodna forma aplikacji, łatwe do przełknięcia kapsułki





BIOGENIX M3 Creatine to suplement zawierający kreatynę w formie jabłczanu - tricreatine malate, w postaci łatwych do połknięcia kapsułek. Taka postać kreatyny cec***e się bardzo dobrą rozpuszczalnością, dzięki czemu znacznie wzrasta przyswajalność - wchłanianie i dystrybucja do mięsni są znacznie szybsze, co pozwala na uzyskanie lepszych efektów. Zasadniczym celem jabłczanu kreatyny jest stymulowanie syntezy fosfokreatyny - podstawowego substratu do syntezy ATP, który - uprszaczając - warunkuje anabolizm mięśni i

Jabłczan kreatyny uznawany jest przez wielu za najskuteczniejszą formę kreatyny - jest szybko i łatwo przyswajalny przez komórki mięśniowe i w największym stopniu stymuluje powstawanie fosfokreatyny.

BIOGENIX M3 Creatine umożliwia szybki wzrost masy mięśniowej, przyrost siły i wytrzymałości - bez skutków ubocznych występujących przy stosowaniu innych form kreatyny.

Suplement polecany jest wyczynowym sportowcom w okresach budowania masy i siły, jako ulepszony następca preparatów zawierających monohydrat kreatyny.

Dawkowanie: 4 - 6 cps 1 - 2 razy na dobę, zależnie od celu i rodzaju wysiłku. Preparat szczególnie poleca przyjmować się przed i po treningu.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-31 12:59:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
witam serdecznie kupiłem wczoraj m3 monster caps 360 piguł moze ktos ja brał ??? i wie jak sie cwiczy i czy dobrze sadzi tam m 3ujka jadłem wczesniejsza wersje jej 2 raz i podobała mi sie bardzo bo byla naprawde dobra i szło wszystko bardzo ale to bardzo dobrze , ciekaw jestem jak bedzie szło po tej po ulepszeniach ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
Narazie jestem w 3tygodniu kuracji narazie efekty spoko siła wzrasta masa powoli tez :)

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13577
W porównaniu do CUBED SAN'a porażka; nie polecam.

98% katolicy, każdy grzeszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
świetnie czułem to jabłko... byłem mile zaskoczony...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
nie polecam mialem zakupic 2 puchy na cykl gdy po pierwszej nie bylo efektow druga se odpuscilem

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13577
Posluchales Wilhelma i masz=]

98% katolicy, każdy grzeszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 333
dopiero zaczynam cykl ale czuc ze cos sie dzieje zobaczymy pod koniec cyklu to wtedy napisze

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Brałem to jabłko z CP,
i ciężko ocenić tą kretke,

ale na pewno w dużym stopniu przyczyniła się do końcowych efektów,

polecam !

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2007-08-24 23:24:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
Gorąco polecam ... siła znacząco w górę , zero spadków po zaprzestaniu brania , masa miesniowa równiez w góre... ogólnie rzecz biorąc swietna kreatyna miałem wrazenie wiecznie napompowanych mięsni ... nawet z rana gdy wstawałem z łózka ciało było napiete . jeszcze raz gorąco polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
bardzo dobre ja odczułem w szczególności barki siła poszła niesamowicie z każdym treningiem dodawałem ciężar i cena też jest ok

pumping iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 252
bardzo dobra kreatyna, łączyłem z glukozą i ostrowią, efekty 5-6kg wagi, 2cm w bicu i dobry wzrost siły (np. 20kg w martwym )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - Glutagenix

Następny temat

Biogenix - Monster Mass

WHEY premium