SFD.pl Odżywki i suplementy Leksykon suplementów Biogenix

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Biogenix - Crevolution

Wysłana -

BIOGENIX Crevolution 450g

- zaawansowany stack kreatynowy o unikatowym składzie
- znakomicie nadaje się tak w okresie robienia siły, masy jak i redukcji tkanki tłuszczowej
- zwiększa syntezę tlenku azotu i poprawia regenerację
- przyczynia się do poprawy adaptacji treningowej
- idealnie nadaje się do stałej suplementacji

BIOGENIX Crevolution 450g to preparat zlecany w celu zwiększenia wydajności i efektywności treningów siłowych, wytrzymałościowych i wydolnościowych. Przyczynia się do rozwoju muskulatury (poprawa parametrów fizjologicznych odpowiadających za anabolizm), powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśni.

BIOGENIX Crevolution to optymalne połącznie następujących składników aktywnych:

ester etylowy kreatyny - wyjątkowo stabilna forma kreatyny, nie powodująca obciążenia organizmu nadmiarem kreatyniny, umożliwiająca osiągnięcie maksymalnych efektów.

AAKG (alfaketoglutaran kreatyny) - uzupełnia aktywność kreatyny, uniemożliwia zatrzymanie szlaku syntezy kreatyny wewnątrzustrojowej, przez co jej endogenna produkcja nie zostaje zatrzymana

Kwas guanidynopropionowy - prekursor kreatyny

Jabłczan argininy - uzupełnia działanie alfaketoglutaranu argininy. Dodatkow jabłczan bierze udział w procesie pozyskiwania energii.

L-Norwalina - wpływa na wydajność procesu syntezy kreatyny, znacznie ją zwiększając; wykazuje działanie anaboliczne i antykataboliczne, odkwasza środowisko komórkowe

Ester beta alaniny - silny odkwaszacz komórkowy

Betaina - prekursor kreatyny, posiada również właściwości odkwaszające

SPOSÓB UŻYCIA
9 g (1 porcja) 2 razy dziennie.
W dni treningowe 30 min. przed treningiem i po treningu.
W wolne od treningu 30 min. przed posiłkami.

SKŁAD
1 Porcja CREVOLUTION STAGE I zawiera:
Creatine Ethyl Ester HCl (ester etylowy kreatyny) - 2,0 g
Creatine AAKG (alfaketoglutaran kreatyny) - 1,5g
Guanidinopropionic Acid (kwas guanidynopropionowy) - 750 mg
Di L-Arginine L-Malate (Jabłczan argininy) - 2,5 g
L-Norvaline (L-Norwalina) - 100 mg!!
Beta Alanine Ethyl Ester HCl (ester beta alaniny) - 500 mg
Betaine Anhydrous(Betaina) - 1,5 g

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-31 12:53:53
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
dla mnie klapa.Wogle mnie nieruszyl ten stack.przerwalem ten cykl, bo niebylo sensu dalej tego brac.smak mialem limonke(ochydny)wolalem juz chyba CP natural.
Wysłana -
ja aktualnie jestem w trakcie cyklu CR i pociachał mnie o nowe zylki i siłe, z efektów dotychczas jestem bardzo zadowolony, na mnie w kazdym działa jak nalezy.
Fakt ze smak limonki jest faktycznie obrzydliwy!!
produkt:dobry
Wysłana -
suplement wmiare dobry stosowalem go razem z mono w jednym cyklu staly przyrost wyniusl 3 kg z sila troszke gorzej prawie zadnej znaczacej zmiany a tak pozatym to bez rewelacji zadnej wiekszej pompy na treningach , przyzwoita odzywka
Wysłana -
Jeszcze żadna odżywka i żadna kreatyna nie działała na mnie... juz po spożyciu 1 porcji crevolution (przyznaje smak okrutny) caly trening bylem taki napompowany jak nigdy, czasami aż bolalo i nie moglem dalej cwiczyc:) bardzo polecam. Bralem crevolution przed treningiem a po treningu monohydrat z carbo. 20 minut po tym jadlem profi whey mass. a rano bialko... 5kg na masie, czyste miesnie + duzo sily;)
Wysłana -
na Crevolution sie zawiodłem , niewiem czy to wina Treningu czy innej przyczyny , ale niepoczulem aż tak dużego działania tego stacka..... może niejestem stworzony do jego stosowania :)

i mi chyba jako jedynemu pasował jego smak ;)
Wysłana -
Kupiłem dzisiaj Kreatyne Biogenixa CREVOLUTION i w domu odkręcam pokrywke i wieczko było naruszone, lekko oderwane. Kumple mówili mi wcześniej, że jak sie kupuje w tym sklepie droższe odżywki to są jakby podrobione i coś innego dosypane, ale ja zawsze kupywałem i było dobrze i efekty też były do teraz. Mam własnie pytanie jak smakuje ta kreatyna i jaki ma kolor. Bo moja smakuje jak kwasek cytrynowy i ma biały kolor. Jeszcze nie zaczełem jej brać ale po 7 dniach jak nie odczuje nagłem poprawy w sile i wytrzymałości to znaczy że zostałęm oszukany bo zwykle po 5-7 dniach już odczuwałem nagły przypływ siły. Narazie mam prośbe jeśli ktoś brał tą kreatyne to prosze żeby mi napisał jak smakowała i jaki ma kolor. Jeszcze mam jedno pytanie czy można samemu sprawdzić czy to jest kreatyna albo gdzie można sie udać żeby został zbadany skład ??? Z góry dziekuje za odpowiedzi <PAKER>
Wysłana -
Od poniedzialku jade crevo+mono wiec zobaczymy czego to jest warte
Wysłana -
Ja z crevo bylem bardzo zadowolony, 2 puchy tego zjadlem i był to muj najlepszy cyklon na stackach.

MUSKEL z tego co piszesz to mialem podobny smak crevolution(chyba), mozesz zrobic zdjecie prochu? u mnie dzialanie bylo widoczne jak konczylem pierwsza puche(okolo 3 tydzien) z regóły CEE długo sie rozkreca wiec sie nie przejmuj.
Wysłana -
jak dlamnie do tej pory najlepszy stack jaki jadłem, zyły pchały sie na maxa, pompa wypas, tzw KOPniak po ok 15min po spozyciu był mega- porównóje go do /xpnf/ko/ które to miały byc mega super a w zeczywistosci są daleko za nim....
....smak padaka ale po wymieszaniu z DJ wychodził super napój.

Zmieniony przez - thatman w dniu 2007-04-04 10:58:04
Wysłana -
Ja narazie przyjalem pierwsza dawke, wiec o efeketach pozniej, narazie o smaku. Specjalnie sprobowalem bez niczego i wierzcie mi smak okrutny. Nitrox z megabola jest przy tym pysznym napojem. Jutro pociagne z carbo i zobaczymy... A narazie ide efekty testowac
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź