SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - Crevolution

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23349

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7570
Pompa jest calkiem niezla ... Nie wiem czy to od tego ale jakos dziwnie mi sie nogi trzesly caly trening, moze to od przysiadow, chociaz wczesniej nigdy nie zaobserwowalem czegos podobnego. W brzuchu troche mieli, ale wiadomo ze napoczatku musi sie organizm przywyczaic do tego typu chemii. Pierwsze wrazenie calkiem pozytywne

Zmieniony przez - vip_pp w dniu 2007-05-30 21:26:56

"Cale zycie z d****ami lub gaskami..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1362
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam smak Lemonki i bardzo mi smakuje. Dobrze się rozpuszcza. Orzeźwiający ..........Ale nie działa ( np. na mnie ) javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3978
Dobra rzecz.Na początku pierwsze 8 dni jadłem +mono(miałem resztkę kapsów po ostatnim cyklu,potem z TCM.Do tego HMB 3g/dziennie.Ogólnie póżniej odczułem działanie niż np CP,ale jak już nastąpiło to:ładna pompa na treningu,siła do przodu,żyły na wierzchu,3 kg masy,delikatny spadek obwodu pasa.Smak jak Fervex,rozpuszczalność w letniej wodzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 935
hmmm w sumie nie ma sie czym zachwycac,jak dla mnie nie warty swojej ceny,robilem cykl z CP i naprawde efekty minimalne,a jak pijesz crevo przed treningiem to jeszcze tak brzucha boli ze nie chce sie cwiczyc

"To Be The Best I Can Be..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1730
Jak dla mnie troche drogi ale nawet niezle dziala...wieksza pompa niz po CP ogolnie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
Cześć!
Wiem, że to trochę nekrofilia tematu, ale kupiłem ten produkt jakiś czas temu, a google wypluwa głównie ten temat przy zapytaniu o crevo, więc postanowiłem dopisać swoją opinię.
Działanie:
Jako no-booster produkt jest, odczuwalny przy treningu, ale nic nadzwyczajnego.
O działaniach długofalowych nie napiszę nic, ponieważ dość wcześnie dostałem na próbę coś innego i resztę cyklu poszło już na nowym produkcie. Skład natomiast wygląda bardzo fajnie.
Smak:
Limonka – na początku trudno było to przełknąć, po 4 dniach można się przyzwyczaić lub nawet polubić. Produkt po rozpuszczeniu np. w soku owocowym zupełnie nie wpływa na smak soku, – czyli jak komuś nie smakuje to można i tak.
Konsystencja:
Niby proszek, ale z dużą bryłą w połowie opakowania. Czyli ten produkt "uwielbia" się zbrylać.
I uwaga na wilgoć! Jedna kropla wody i macie w opakowaniu coś na wzór mysich bobków. Nie psuje to oczywiście całego produktu, co najwyżej apetyt na kolejną porcję.
Rozpuszczalność:
Zawsze cos mi pływało na dnie, ale to pewnie kreatyna z tego produktu.
Według mnie będzie to jakieś 7 na 10.

Podsumowując – drugi raz pomimo dobrego składu nie kupię tego produktu, ale jednocześnie nie mogę powiedzieć, że jest to jakieś wielkie rozczarowanie. Po prostu nie tego szukałem za tą cenę.

PS. Celowo nie piszę, na jaki produkt przeskoczyłem, bo to mimo wszystko mogłoby zostać odebrane jako reklama produktu innej firmy.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
brałem 1,5 porcji do tego dodawałem 5-6g chlorowodorku argininy i sie zawiodłem, srednio sie po tym cwiczyło, smak na początku odrzucał, czuć chemie, ale póżniej nawet mi zaczeło smakowac, rozpuszczalność bardzo dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Z sentymentem wspominam tego stacka, z efektów generalnie byłem bardzo zadowolony, więc produkt mogę polecić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - CrEster

Następny temat

Biogenix - Glucetyl

WHEY premium