SFD.pl Odżywki i suplementy Leksykon suplementów Biogenix

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Biogenix - Creatine Microform Powder

Wysłana -

BIOGENIX Creatine Microform Powder

- najczystsza postać mikronizowanej kreatyny
- farmaceutyczna jakość
- szybki wzrost siły, masy i wytrzymałości
- wygodna forma aplikacji
- korzystna cena

BIOGENIX Creatine Microform Powder to najwyższej jakości monohydrat kreatyny w postaci maksymalnie oczyszczonej i wysokim stopniu mikronizacji (rozdrobnienia) 200 mesh, które powodują optymalną przyswajalność produktu i gwarantują jego skuteczność. Im większa rozpuszczalność kryształów monohydratu kreatyny, tym lepiej będzie on wchłaniany z przewodu pokarmowego i bardziej efektywnie zadziała.

Monohydrat kreatyny jest prekursorem fosfokreatyny - substancji, która na poziomie komórkowym wpływa na procesy syntezy białek a także bierze udział w procesach energetycznych - stanowi substrat do wewnatrzmięsniowej resyntezy ATP.

BIOGENIX Creatine Microform Capsules zapewnia szybki rozwój tkanki mięśniowej- najlepsze efekty anaboliczne, przyrost siły i wytrzymałości, a także działanie antykataboliczne.

Preparat polecany jest wyczynowym sportowcom - trenującym dyscypliny siłowe, wytrzymałościowe lub wytrzymałościowo- siłowe, a także osobom o dużej aktywności fizycznej, którym zależy na rozwoju muskulatury i poprawy jakości wykonywanych treningów.

SPOSÓB UŻYCIA 6-12 kapsułek dziennie. Rano i przed / po treningu lub o podobnej porze w dzień nie treningowy. W celu uzyskanie optymalnych rezultatów preparat można stosować łącznie z Bx R-TYPES, Bx AERO-2.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-31 12:51:47
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
stosowałem jako dodatek do Hyper shocka odczułem ten monohydrant srednio, rewelacji nie było.
Wysłana -
miałem to bezpośrednio po premierze...
kreatyna jak kreatyna... średnia...
Wysłana -
stosowałem juz chyba ze 20 monohydratow roznych firm jednak ten jest najlepszy z znajlepszych naprawde polecam
Wysłana -
Kreatyna na ogół nie za dobra. Efekty widoczne dopiero po 3-4 tygodniach i to też nie za ciekawe. Już megabola więcej mi dała
Wysłana -
brałem kilka razy ta kreatyne, działanie jak najbardziej pozytywne, super rozpuszczalność.
Wysłana -
kazde mono jest takie samo wiec po co przepłacać
Wysłana -
dość dobra cena, jak ktoś ceni sobie kapsułki to polecam jak najbardziej.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź