SFD.pl Odżywki i suplementy Leksykon suplementów Biogenix

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Biogenix - Creatine Microform Capsules

Wysłana -

BIOGENIX Creatine Microform Capsules 250 kaps.

- najczystsza postać mikronizowanej kreatyny
- farmaceutyczna jakość
- szybki wzrost siły, masy i wytrzymałości
- wygodna forma aplikacji
- korzystna cena

BIOGENIX Creatine Microform Capsules 250 kaps. to najwyższej jakości monohydrat kreatyny w postaci maksymalnie oczyszczonej i skutecznym stopniu mikronizacji 200 mesh, które powodują optymalną przyswajalność produktu i gwarantują jego skuteczność. Im większa rozpuszczalność kryształów monohydratu kreatyny, tym lepiej będzie on wchłaniany z przewodu pokarmowego i bardziej efektywnie zadziała.

Monohydrat kreatyny jest prekursorem fosfokreatyny - substancji, która na poziomie komórkowym wpływa na procesy syntezy białek a także bierze udział w procesach energetycznych - stanowi substrat do wewnatrzmięsniowej resyntezy ATP.

BIOGENIX Creatine Microform Capsules zapewnia szybki rozwój tkanki mięśniowej- najlepsze efekty anaboliczne, przyrost siły i wytrzymałości, a także działanie antykataboliczne.

Preparat polecany jest wyczynowym sportowcom - trenującym dyscypliny siłowe, wytrzymałościowe lub wytrzymałościowo- siłowe, a także osobom o dużej aktywności fizycznej, którym zależy na rozwoju muskulatury i poprawy jakości wykonywanych treningów.

SPOSÓB UŻYCIA 6-12 kapsułek dziennie. Rano i przed / po treningu lub o podobnej porze w dzień nie treningowy. W celu uzyskanie optymalnych rezultatów preparat można stosować łącznie z Bx R-TYPES, Bx AERO-2.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-31 12:51:00
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
miałem 2 opakowania i nie za bardzo mnie przekonał ten produkt do siebie..
Wysłana -
Zwykły monohydrat. Cudów nie można się spodziewać ale produkt OK.
Wysłana -
witam
mam takie pytanie dostałem owy produkt i chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy po zażyciu go lepiej ćwiczyć ze tak powiem mocniej a krócej czy lżej a dłużej??
Wysłana -
Mi tam weszło tak w miare brałem to z Cell pump tak 12kg na klatke
Wysłana -
dla mnie lipa btałem z Gain Bolic i zrobiłem tylko 4kg masy a siły?...Lepiej zainwestować w coś innego niż to mono
Wysłana -
doba a pomijajac ze nie chwalicie tego produktu to czy moglby mi ktos powiedziec ile to jest 5g tej kreatyny? bo nie mam najmniejszego pojecia jak to odwazyc, a mam 300g tego proszku
Wysłana -
ok juz mam odpowiedz, srry za podwojny post
Wysłana -
Usunięty przez TomQ-MAG za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Usunięty przez TomQ-MAG za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź