SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - Carb BX

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 62901

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958



BIOGENIX Carb BX 2500g

- węglowodany o róznej długosci łańcucha i indeksie glikemicznym
- dodatek błonnika rozpuszczlnego - nutriozy
- uzupełnia straty glikogenu
- nie powoduje huśtawki glikemicznej
- przyczynia się do wzrostu zdolności wysiłkowych
- wspomaga regenerację i wzrost masy mięśniowej

Suplement węglowodanowy BIOGENIX Carb BX 2500g polecany jest sportowcom i osobom aktywnym, w celu uzupełnienia energii i rezerw glikogenu. Innowacyjna receptura opracowana przez firmę Biogenix nie powoduje tzw. huśtawki glikemicznej (wahania poziomu cukru we krwi), a także nie działa niekorzystnie na procesy neutralizacji mleczanu, tym samym przyczyniając się do lepszej regeneracji powysiłkowej.

Carb BX optymalne zestawienie tauryny i węglowodanów o różnych indeksach glikemicznych, tj.:
- D-rybozę (należy do grupy pentoz) - transporter kreatyny, źródło koenzymu A i adenozyny.
- Glukuronolakton (lakton)- prekursor D-rybozy, warunkuje i przedłuża jej działanie, a także usuwa szkodliwe produkty metaboliczne powstałe podczas wysiłku mięśni. Powoduje także wzrost pojemności tlenowej krwi, pośredniczy w transporcie związków energetycznych do mięśni (kwasy karboksylowe)
maltodekstryny (drobno i średniocząsteczkowe polimery glukozy ) nutriozę (polimery wielkocząsteczkowe ) oraz - stopniowe uwalnianie glukozy do krwi zapobiega wahaniom glikemii
- Tauryna jest dobrym transporterem kreatyny, przyczynia się do sprawniejszej regeneracji po wysiłku fizycznym, korzystnie oddziałuje na ośrodkowy układ nerwowy.


SPOSÓB UŻYCIA :1 porcja 1 - 2 razy dziennie, korzystnie przed i po treningu.
1 porcję (ok 50 g - 2 miarki) preparatu rozpuścić w 150-250 ml wody.


SKŁAD
Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna ... 1591 kJ / 380 kcal
Białko ... 0,0 g
Tłuszcz ... 0,0 g
Węglowodany ... 95,0 g
Tauryna ... 400 mg
Glucuronolakton ... 200 mg
D-ryboza ... 200 mg
Błonnik pokarmowy rozpuszczalny ... 2,55 g

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-31 12:46:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Jabłuszko bardzo mi smakowało. Dobra rozpuszczalnośc. Jednym słowem znakomite carbo i przystępna cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
jw. jedno z najtanszych na rynku , polecam

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5187
Jedno z najlepszych, jak nie najlepsze Carbo
smak-znakomity!
rozpuszczalnosc-bardzo dobra!
cena-super!
Polecam!!!!

Zawsze Moze Byc Lepiej ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
bardzo dobre, rozpuszczalność kiepska co mnie akurat cieszy )))

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Cenowo rewelacja

Atutem jest brak fruktozy

Ale smakowo nie ma szans z carbem Activity choć smaki tez są rewelacyjne
po 3 kilach jabłka i 6 kilach cytryny nie znudziło mi sie wogule

Rozpuszczalnośc troche mnei denerwowała ale da sie przeżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
polecam smak pomaranczowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1804
Biorę od niedawna i moge polecić Smak cytrynowy świetny, rozpuszczalność też dobra. No i cena też na korzyść ;)

I can hear the people callin', I'm passin' by
Everybody knows I'm ballin', and to God
Gotta keep myself from fallin'..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
co tu dużo gadać w tym wypadku liczy sie smak i cena
miałem cytrynowy i wchodził z przyjemnością ,cena też spoko

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5339
Smakowo najbardziej odpowiada mi właśnie CarbBX, podchodzi mi bardziej niż Olimp i Acticita, które jadłem. Zadowolony byłem zarówno przy połączeniu z kreatyną oraz, gdy stosowałem jako izotonik podczas ćwiczenia przeróżnych SW.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - AerO2

Następny temat

Biogenix - Cell Pump Natural

WHEY premium