SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - Carb BX

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 62805

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Cena istotnie rewelacyjna. Szkoda tylko, że jest dość mało nutriozy. Polecam szczególnie smak jabłkowy i cytrynowy. Pomarańcza i truskawka całkiem ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15535
Brałem pare miesięcy temu jak mieszałem z białkiem było ok ale jak białko się skończyło i brałem samo carbo ledwie zdążyłem do dou po treningu do WC ogólnie jabłko ciekawy smak ocena 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cena super, smak tez dziala fajnie :)
Daje sile na trening
2 wady to smak fajny ale jak zjadlem 4 kg to mialem dosc dlatego polecam opakowania mniejsze.
Ponadto czułem sie syty jak bym zjadł posilek.
A tak to polecam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
mam smaki cytryny i pomaranczy , narazie zaczalem pomarancz i mi bardzo smakuje generalnie carbo zawsze jest oki w smaku. oplacalne bo za 4kg dalem 50 zl

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
Czy w opakowaniu 1kg jest miarka?Bo jakoś nie chce mi się rozwalać całego opakowania na marne ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mialem 4 kg i bylo, ale mysle ze na 99% bedzie Biogenix to porzadna firma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7556
w opakowaniach 1kg niema miarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4866
Świetny smak (czarna porzeczka) rozpuszczalność ok (ja dodaje kapke ciepłej wody)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2000
szamałem wszystko ok tylko rozpuszczalność np.duzo gorsza od olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rewelacja za 15 zł bije na głowe wszystkie carbo na rynku skladem i cena
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - AerO2

Następny temat

Biogenix - Cell Pump Natural

Wiecej