SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - AerO2

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37486

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
fajny suplement dajacy wzrost sily i fajna pompe szczegolnie w polaczeniu z aakg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1239
Powiedzcie mi czy ten preparat stosuje się w dni nietreningowe jeśli tak to w jakich dawkach. Ogólnie jestem an początku stosowania tego preparatu i powiem że jest świetny już od 1 dnia czułem sie extra. Stosuje od kilku dni i efekty już są zauważalne szybsza regeneracja, bardziej konkretne treningi. Stosuje w treningach wytrzymałościowych głównie w kolarstwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
wrzucilem po cyklu z mono i nitrobolon'ie energizer,
fajna pompa, fajna moc na treningu szybsza regeneracja po nowej cenie polecam
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1362
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 417 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10152
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Jak jest z dawkowaniem między cyklami kreatynowymi? Bierze sie tylko w dni treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
w nietreningowe tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
ile kaps dziennie? Bo ta etykiecie jest nie jasno napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
ja bralem 2x5 kaps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 417 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10152
Brałem 2 razy po 4 kaps i jestem zadowolony z efektów,siła wzrosła znacznie,masa tez ok 4 kg w miesiac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Biogenix - Carb BX

WHEY premium