SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biodro- problem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 175
Witam cos w biodrze mi strzale jagby kosc przeskakiwała dzieje sie to przy duzym wymachiem prawą nogą. Dziwne nic mnie nie boli nie wiem czy robic cos z tym??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Tzw. "biodro trzaskające" jest wynikiem przykurczu naprężacza powięzi szerokiej uda (iliotibial tract). Wynika z wady postawy (przodopochylenie miednicy, rotacja, przykurcz zgięciowy biodra, koślawość kolan, itd.). Wymaga konsekwentnej rehabilitacji korygującej sylwetkę i rozciągającej pasmo. Chirurgiczne wycięcie "okienka" w paśmie stosuje się przy zwłóknieniu jego struktury i braku efektów rehabilitacji.

http://www.zdrowemiasto.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1910&alt=77

Zamykam, dość tych pseudowniosków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
daj spokuj. a najlepiej skorzystaj z wyszukiwarki, bo takich "cos mi strzela" to bylo fiu fiu..

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-12-14 20:00:14

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 175
jak mozesz to mi pomóz bo nie moge znalesc a jak juz znajduje to rózne opinie i nie wiem co robic :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no wlasnie bo rozne opinie to beda, trudno cokolwiek powiedziec sensownego na taki opis "cos mi strzyka ale nic nie boli". mi czasem tez cos strzyka... kazdemu cos strzyka

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 175
strzyka mi w prawej nodze, przy kazdym obrocie nogi , czuje jagby kosc przeskakiwała bólu nie ma wogóle, poporstu jak normlanie chodze albo biegne nic nie strzela tylko przy wymachach, tylko prawa noga lewa jakos nie, dodam ze troche macham ta nogą moze przemęczenie? glukozamine + msn zastosowac cos to da?? i galarety wcinac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
jestes lewo nozny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 175
wlasnie nie prawo nożny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
sprawdziłem u siebie jestem lewonożny i tez mi strzela.... moim zdaniem trzeba popracować nad tą noga , zaczac ja rozciagac, kiedyś jak tak robiłem to na jakis czas przeszlo mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 175
aha to mnie pocieszyles:) a mozesz podac jakies cwiczenia na rozciagniecie tej nogi?? znaczy biodra zeby przeszlo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 175
powiedzcie mi jaka najlpesza glukozamina bedzie ?? ULTIMATE JOIN RENEW COMPLEX?? 2x 100tabletek kuracje zrobić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
ja robilem duzo kręcen biodrem, takie jak pilkarze robia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pęknięta błona bębenkowa

Następny temat

migdały

WHEY premium