SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biniu! co dalej?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po 9 dniach mniej lub bardziej dokładnego trzymania się Twoich wskazówek co do diety ketogenicznej, spadło ze mnie,(pewnie większośc to woda...) 6 kg, czyli nawet więcej niż chciałam i jestem tym faktem lekko wystraszona, bo ciuchy ze mnie lecą i coraz mniej mnie w lustrze...Troche to za szybko poszło jak na mój gust i tu mam pytanie:
chcę tą wagę(44kg) utrzymać przez najbliższe dwa tygodnie, ale nie chcę juz schudnąć, bo będzie mi się niedobrze robić w trakcie patrzenia w lustro, i czy jesli wrócę do swojej normalnej diety(przy której utzrymują swoją normalna wagę) to błyskawicznie mi to wróci? (moja normalna dieta to głównie ww i białko z małą ilościa tłusczu) czy może żeby utrzymac ten rezultat musze jechac dlaej na tej diecie? ale co zrobić a takim razie, żeby nie spaść już wiecęj?
Biniu, please, odpisz mi w miarę szybko, bo z każdą minutą nikne w oczach hehe


smoczek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
NIBY CIE POGRUBIONO A TUTAJ TAKI PROBLEM

Po 9 dniach mniej lub bardziej dokładnego trzymania się Twoich wskazówek co do diety ketogenicznej, spadło ze mnie,(pewnie większośc to woda...) 6 kg, czyli nawet więcej niż chciałam i jestem tym faktem lekko wystraszona, bo ciuchy ze mnie lecą i coraz mniej mnie w lustrze...Troche to za szybko poszło jak na mój gust i tu mam pytanie:

JAK SLUSZNIE ZAUWAZASZ WIEKSZOSC TO WODA, CHOC CZESC Z TO ZBEDNY TLUSZCZ

chcę tą wagę(44kg) utrzymać przez najbliższe dwa tygodnie, ale nie chcę juz schudnąć, bo będzie mi się niedobrze robić w trakcie patrzenia w lustro

NADMIAR WODY JUZ Z ORGANIMU 'WYSZEDL' WIEC UBYTEK WAGI BEDZIE TERAZ MNIEJSZY

i czy jesli wrócę do swojej normalnej diety(przy której utzrymują swoją normalna wagę) to błyskawicznie mi to wróci? (moja normalna dieta to głównie ww i białko z małą ilościa tłusczu)

PIERWSZE CO TO ORGANIZM 'NABIERZE' WODY WIEC I WAGA POJDZIE W GORE

czy może żeby utrzymac ten rezultat musze jechac dlaej na tej diecie? ale co zrobić a takim razie, żeby nie spaść już wiecęj?

JESLI BYLAS NA DIECIE KETO TO ZAKLADAM ZE ZJADALAS OKOLO 20G WW WYJSCIE JEST ZWIEKSZENIE TEJ LICZBY DO POWIEDZMY 60 (DIETA A'LA NHE W TYM DZIALE)
NASTEPNIE DODAJ WIECEJ KALORII (TLUSZCZ ORAZ BIALKO)
POMYSL O KILKU POSLKACH WYSOKOWW W TYGODNIU, TAK DLA PRZYJEMNOSCI I 'ODZYSKANIA' CENNYCH HORMONOW WYSTEPUJACYCH NA DIECIE WYSOKOOWW (SLOWEM KLUCZEM JEST SLOWO KILKU 2-4)
UTRATA WAGI POWINNA PO OKRESIE PRZEJSCIOWYM BYC NIE WIEKSZA NIZ 0,5-1 KG NA TYDZIEN, JESLI JEDNAK PODNIESIESZ TROCHE POZIOM WW, ORAZ KALORII, TAK ABY NIE TRACIC NA WADZE, NIE MUSISZ WCALE TARCIC WAGI NAWET NA DIECIE NISKOWW
POLECAM JEDNAK ZACHWANIE GLOWNYCH WSKAZOWEK ZE WZGLEDU NA ZDROWIE (PRZEWAGA DIET NISKOWW NAD WYSOKOWW)

BTW WRACAM DOPIERO W PN MUSISZ NIE ZNIKNAC DO TEGO CZASU

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki Binu uff, no to zobaczymy czy coś ze mnie zostanie jak bedzie bardzo źle to wetne paczke musli z miodem- to mnie powinno z powrotem "nadmuchać"
w kazdym razie dzięki za ratunek, będę grzeczna i zastosuję się tym razem dokładnie i sog dla Ciebie za pomoc

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Smoczku uważaj na siebie!!!!! Bo sie nam zagłodzisz ;)

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie ja tam zapędów autodestrukcyjnych nie mam hmm, powiedzmy, ze wolę siebie w wersji o te kilka kilo okrąglejszej, więc zaraz po egzaminie zamierzam to nadrobići dotrzeć do mojej okrąglej liczby mam tylko nadzieję, że uda mi się nie przelecieć poza.

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
Smoczku dieta chyba Ci nie służy bo na moje oko
jestes jakaś grubsza niz byłas hehe

gratuluje pogrubienia i zycze powodzenia z dietką

"no salvation, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yummmmmm własnie skleiłam się krówkami-mordoklejkami(więc moge pisac niewyraźnie bo mi się zęby do klawiszy kleją )
yhhh, mam nadzieję, że od tego nie utyję całych sześciu kilo z powrotem Własnie , jak to jest z tym "nabieraniem" wody, tzn ile ww sprawia, że organizm zaczyna się zachowywać jak gabeczka? Hyhy, może akurat ktoś obeznany z tematem to w miarę szybko przeczyta, bo własnie jestem w trakcie zastanawiania się czy mogę wciąć jeszcze parę tych krówek(no może sobie juz jednak daruję).Czy mogę to potraktować jako ten zalecany przez Binia raz na jakis czas posiłek wysoko ww?
aha P.S. dzieki Salvation

smoczek

Zmieniony przez - smoczek w dniu 2002-06-16 13:26:24

Zmieniony przez - smoczek w dniu 2002-06-16 13:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Tutaj też Cię Smoczku dopadłem i gratuluje "grubaska" choć Ty zrzucasz z siebie przy okazji coś




Pozdrawiam. Tomek

Moderator działów: aktualności & sporty ogólnorozwojowe

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
yhhh, mam nadzieję, że od tego nie utyję całych sześciu kilo z powrotem Własnie , jak to jest z tym "nabieraniem" wody, tzn ile ww sprawia, że organizm zaczyna się zachowywać jak gabeczka?

O ILE SIE NIUE MYLE U KAZDEGO TEN POZIOM JEST INNY

Hyhy, może akurat ktoś obeznany z tematem to w miarę szybko przeczyta, bo własnie jestem w trakcie zastanawiania się czy mogę wciąć jeszcze parę tych krówek(no może sobie juz jednak daruję).Czy mogę to potraktować jako ten zalecany przez Binia raz na jakis czas posiłek wysoko ww?

NIE JEST TO NAJZDROWSZY POSILEK WYSOKOWW (LEPIEJ JEST BRAC WW ZLOZONE), ALE COZ JESLI MUSISZ HMMM.....

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to była taka jednorazowa akcja "kryptonim krówka"
i dzieki Bogu/jakims tam siłom wyższym nie nabrałam niczego I jeszcze tylko jedno pytanko: Czy okropny ból głowy i skok cisnienia(normalnie mam bardzo niskie) może miec zwiazek ze zmianą diety?
i dzięki finderx:)

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tak, jesli zaczynasz diete ketogeniczna, to poczatki sa trudne cos ala grypa (jesli wychodzisz z keteozy i wracasz do niej to efekty moga rowniez byc podobne)

Po pewnym czasie efekty mijaja staraj sie jednak nie jesc byle czego i byle kiedy

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na odchudzanie

Następny temat

Jedzonko dla takich jak ja :)

Wiecej