SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bijący ojciec

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 505
Witam założyłem to konto specjalnie dla kolegi nie wiem czy dobrze zamieściłem temat wydaje mi sie że tak

Otóż mój kolega 17 lat niego ojciec go bije taki niby kozak chuda szkapa moje pytanie takie co ona ma zrobici żeby mógł sie obronici policja nie wchodzi w gre a boksu nigdzie nie ma bo to wiesi jest dajcie jakiesi rady dla niego powiedział mi że chęntnie by sie puczył jakiś sztuk walki tyle wiem pozdro



załozyłem ten temat bo mnie prosił bo sam neta nie ma

Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Niech sobi kupi bejsola,tata raz dostanie to sie oduczy.Ale imo i tak powinien zadzwonic na policje.Kij to ostatnia deska ratunku.

Zmieniony przez - nolvadex40 w dniu 2009-08-24 20:56:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Zdecydowanie paralizator

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
a czemu policja odpada?

jak ojciec taka chuda szkapa to weź go sklep(ewentualnie ktoś inny) i powiedz za co,tknie go jeszcze raz to on będzie tknięty.
Z reguły takie coś działa.

Sztuk walki sam się nie nauczy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 505
bo raz do mnie startował że niby zle na niego wpływam i chciał mi przywalici ze sie znam na tasjkim boxingu zablokowałem łokciem i złamał sobie kilka palców od tej pory nawet dzieni dobry mi nie mówi
sam bym go rozwalił ale mam taki zakaz u siebie na sekcji że jak trener sie dowie że sie biłem to wylot

Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 505
a co do policji nie wiem czemu powiedział mi tylko że nie i tyle chyba nie chce żeby go zamkneli

Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
to jak nie chce zeby go zamknęli to może lubi być prany?

PS: Skoro Ty chodzisz na tajski to weź tego swego kolegę na treningi

a trenera zapytaj czy jak Cie ktoś zaatakuje to się mozesz bronić czy również za bijatyke w obronie własnej wylatujesz z sekcji

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374
QUEBLO- nawet jeśli jego ojciec to skur***el to ten ziomek jest nA JEGO UTRZYMANIU MA 17 LAT I JEST OD NIEGO UZALEŻNIONY ... spizga ojca sam albo z kolegami to i tak może już sobie szukać nowego miejsca do życia.... ale w końcu pod mostem też ponoć da sie spać;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 486
Witam.
Przeczytalem temat i myśle ,że twój kolega/przyjaciel mógłby chyba pogadać o tym ze swoją mamą, lub swoją babcią(jego ojca matką) ona ma chyba jakiś wpływ na swojego syna


Pozdrawiam Ashoka

Jak masz zapał to ćwicz,jak nie masz to też ćwicz. Przyjdzie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
od 18-stki dopiero moze go wyj....
inne kwestie:
1) co na to matka?
2) inna rodzina(babcia, bracia itp)
3)od kiedy to się dzieje?
4) nadal nie wiem dlaczego koles się wzbrania przed policją

PS: jak go ktoś sklepie wystarczy że powie tylko za co i co się stanie jak się takie coś powtórzy(wyrzucenie z chaty również)...spuscić komuś wpierdziel to umie każdy idiota,ale zrobić to tak żeby ktoś zrozumiał co robi źle też trzeba umieć.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 505
wezme go na sekcje ale to dopiero na nowy miech w połowie nie można wystarczy żeby nauczył sie podstaw i mógł sie bronici

Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Seitedo karate jest tym samym co seido karate.

Następny temat

trening pod bjj

WHEY premium