SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bigman Weekend Pro Show 2018

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185
lordknaga
Jeszcze pare dni temu mowilem o iain'ie I jego potencjale a tu j** I wygrywa Jordan peters tam nie startowal? No gdzies startowal, background wyglada tam samo, on byl w amatorach czy mi sie cos pokaszanilo??


O Ianie pisalem juz kilka lat temu przy okazji jego wygrenej na Mr.O Latina. On ma ogromny potencjal w Kanadzie wygrywal w mlodym wieku wszystkie zawody w ktorych startowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387527
To stawiaj temat

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185
Jak znajde chwil to zaloze, bo warto. Albo Ty zakladaj w koncu tez go dobrze oceniles :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387527
Ja to jestem z 30min przy kompie dziennie a z telefonu to lipton na maxa zakladac, do tego trzeba sie przylozyc, moze za niedlugo

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185
Ja rowniez ostatnio niestety b. malo czasu
Ponizej progres Iaina


2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kulturystyczne komiksy

WHEY premium