SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Big Zone a Pump Food

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Witam, powoli tworze sobie listę suplementów które planuje zakupić na cykl i tak oto czytając recenzje produktów Mr.Big/Big Zone w waszym dziale jak i pochlebne opinie o Argininie z tych firm, oraz z własnego doświadczenia które wskazuje że niekiedy warto dopłacić do "tego samego" ale lepszej marki i tutaj mam pytanie.
Z opisu w produktach wychodzi ze PumpFood to bliźniacza marka tego samego producenta co BigZone, w sklepie SFD nawet Arginina z PumpFood przypisana jest do producenta BigZone(przy sortowaniu według producentów) jednakże produkty z PumpFood są tańsze.
Chociażby Monohydrat z BigZona około 55zł , a z PumpFood 39zł , składy identyczne, a jakość surowca? Możne mi ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć czy jakościowo np w/w kreatyna lub Arginina są takiej samej jakości jak ich odpowiedniki z BigZona? Jedyna różnica jaką widzę to fakt iż PumpFood pakowany jest w "worki" a BigZon w puchy co nawet przemawia na korzyść PumpFooda bo i tak mam już za wiele puszek i nie mam co z nimi robić.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
często się płaci za ładne opakowanie,bądź markę,mimo że zawartość jest taka sama bądź prawie taka sama... idąc prostym tokiem rozumowania Big Zone jest bardziej znaną marką niż Pump Food,w związku z tym ceny tej pierwszej marki są wyższe, nie koniecznie kosztem jakości produktu itd... tak więc wybór nalezy do Ciebie,najlepiej sam na sobie przetestuj i się przekonaj co jakości tych dwóch firm - takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Vaadeer - poproszę Sonbatego by Ci odpisał bo on zna te firmy najlepiej , był w zakładach gdzie są produkowane, zna najwięcej szczegółów i detali.
Z mojej wiedzy jest dokładnie tak jak już oboje napisaliście, pumpfood to bliźniacza marka Big Zone, jednak nastawiona na przede wszystkim dobre ceny, opakowania najprostsze i nie ma się co oszukiwać : dosyć proste i nie rzucające sie w oczy, składy i asortyment : to co najbardziej elementarne ale zarazem najważniejsze i istotne: odżywki białkowe, gainer, kreatyna mono, arginina w prochu (to mój zdecydowany nr1 z ich oferty), karnityna w płynie, itd

Czy jednak skład surowcowy jest taki sam to już nie wiem, np. Big Zone mono polecam każdemu kto chce kupić naprawdę b.dobrze działającą kreatynę ,z ktorej przy dobrym treningu i odżywianiu bedzie zadowolony - na sobie sprawdziłem już 3 krotnie i za kazdym razem bylo super; czy jednak Pumpfood ma w sobie dokladnie tą samą kreatynę - nie wiem, wydaje mi się ,że jednak będzie tam trochę tanszy surowiec bo różnica w cenie to nie tylko koszt opakowania (ale mogę się mylić), jakbym sprawdził to bym od razu wiedział czy to jest to samo. Ta Big Zone jest mega dobrze rozdrobniona, nie spotkałem się z czymś takim w innych monohydratach , które stosowałem, jednak z racji , ze ja juz mam swoją sprawdzoną kreatynę to nawet z ciekawości nie jestem zainteresowany sprawdzaniem innych zostaję w tym przypadku przy B-Z

za to z pumpfooda jadlem arginię 250g
a obecnie mam arginię z cytrulinną z mr.biga
obie działają rewelacyjnie pod kątem zjawiska pompy mieśniowej na treningu i w związku z tym oceniam , ze jakość firm jest na tym samym, wysokim poziomie

Sonbaty zapewne napisze coś więcej, jak wróci z urlopu , podesłalem jemu linka do tego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Dziękuję bardzo za obszerna odpowiedz. Sam testowalem kreatyne na sobie kilku polskich marek jak i na ostatnim cyklu mono z ultimate nutrition i mono z gaspari ( dwie 300g puszki) i w moim odczuciu różnica byla kolosalna jezeli chodzi o przyswajalnosc i rozdrobnienie na korzysc amerykanskich firm. Teraz powoli koncze redukcje i szukajac czegos na nowy cykl przeczytalem relacje z testow wlasnie produktów mr.big i big zone i postanowilem wypróbowac wlasnie tą kreatyne. A jako że jestem studentem który się w dużej mierze sam utrzymuje to liczę każdą zlotówke tak by znaleźc optimum miedzy cena a jakoscia stad moje pytanie. Jeszcze raz dziekuje ze tak fachowe podejscie do mojego pytania. Pisze z tabletu wiec sorry za brak polskich znakow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jest tak, jak napisał Banan. Na pewno Big Zone to najlepsze (najdroższe) surowce, ładne opakowania, miarki, grafika itp.
Natomiast przy Pumpfood oszczędza się na kosztach ubocznych produktu i myślę, że surowce też są tańsze.
Do końca tego nie wiem, ale myślę, że jeśli tu i tu jest monohydrat, to do Big Zone jest pakowane to co najdroższe a do Pumpfooda trochę tańsze.
Choć biorąc pod uwagę działanie np. argininy Pumpfood, która brana w konkretnych dawkach (5-10g dziennie) przez dłuższy czas potrafi zdziałać cuda, myślę, że surowce w Pumpfood też są bardzo wysokiej klasy.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creatin HMB Synergy

Następny temat

Andrzej Kołodziejczyk w Atleta Team!

WHEY premium