SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie z obciązeniem

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2
Witam. Mam pytanie. Ma 15 lat czas na 60m to 8,3.Ale jak biegnę na 60m to nie jestem zmęczony ale nie mogę jakoś już szybciej biegnąć a mam w sobie mnóstwo siły.Gdy gram w piłkę nożną i widzę piłkę do której mam dopiec wydaje mi się że zapier**** dużo szybciej niż na 60m.Czemu tak jest? I chciałbym zaczać biegać z plecakiem w którym maiłbym jakieś 5kg bo jak bym z nim biegał i się przezwyczaił do niego to potem bez niego powinienem biegać jeszcze szybciej ? Co o tym sądzicie ? Proszę o pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
W taki sposób możesz sobie popsuć stawy.
Jesteś jeszcze młody, więc daruj sobie coś takiego.


Zmieniony przez - Fajansiarz w dniu 2016-02-21 17:31:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak już to obciążenie doczepiane do kostek a nie w plecaku, może pomyśl o treningu nóg z obciążeniem, jakieś przysiady wykroki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

Szkółki piłkarskie

WHEY premium