SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie przy zadymionej ulicy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 854
Witam mam pytanie, często widzę ludzi biegających przy zadymionych na maksa 2-3-4 pasmówkach. Czy to w ogóle ma sens? Przy tej ilości spalin które wdychają to bieganie może bardziej szkodzi niż pomaga ? Ale to wątek poboczny - głównie chodzi mi o to czy ktoś wie jakie jest minimum od ruchliwej szosy żeby nie wdychać tego syfu? Pozdrawiam i dzięki za wszelką pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie ma chyba takiego minimum, trzeba na oko oszacować, jak jest droga, jak ruchliwa, poza tym nieraz w zimę to więcej się wdycha spalin z domów niż z tej ulicy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Dokładnie , teraz mamy taki smog z kominów ze reszta to pikus %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
jeszcze pol roku temu smogu nie bylo, tak jak glutenu pare lat temu...znam ludzi, ktorzy przezyli ten czas...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Możesz biegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
abdulkanarek
jeszcze pol roku temu smogu nie bylo, tak jak glutenu pare lat temu...znam ludzi, ktorzy przezyli ten czas...


A no to juz druga sprawa
W piecach paliło się większe gowno i nie było żadnych eko pieców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak w zeszłym roku biegałem osiedlowymi uliczkami, to jedna wielka mgła była.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9241
Nie ma minimum , bo to siedzi w powietrzu. Sama pokusilam się na bieganie,ale szybko przekonałam się ,że to zły pomysł , ból głowy straszny...U mnie czasem biegają w maskach osobiście już wolę przenieść się na bieżnie Chyba trzeba się wyprowadzić z dala od cywilizacji żeby trochę czystego powietrza uswiadczyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Osobiście nie zauważyłem i nie odczułem problemu a trochę biegam. Jednak nie po mieście, więc może dlatego. Wsiadaj w samochód podjedź do lasu i tam biegaj.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Tylko uważaj na dziki . One ten mogą sobie biegać %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627366
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fighter

Następny temat

Oliwa z oliwek-co i jak

WHEY premium