SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Od jakiegos czasy biegam sobie troszeczke.Jakies 45 do 55 minut na trening.Biore przy tym Xenadrine.Na poczatku biegalem co 2 dzien, ale teraz mam ochote biegac codziennie.Boje sie ze mi stawy nie wytrzymaja.Co sadzicie???

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Mysle ze to efekt po Xenadine - odstaw to a zobaczysz jak bardzo sie zmeczysz przez ten sam czas. ECA daja strasznego kopa ale seduszko moze nie wytrzymac. Byly juz smietelne wypadki brania ECA :(((

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po prostu ambitnie zacząłeś. Na początku zainteresowania bieganiem każdy jest napałem. Biegaj powoli, tak żebyś w trakcie biegu był w stanie swobodnie rozmawiać. Stosuj zasade: jeden dzień treningu, jeden lub dwa dni odpoczynku.Poza tym nie biegaj po asfalcie, ale raczej w lesie no i kup buty do biegania. to b. ważne. Kiedyś biegałem w polskich "syfixach" i wszystko mnie bolało. Szkoda nóg. Zajrzyj na stronę: http://www.bieganie.pl/

Pozdrowienia
Zarazek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 230
no to zabiliście mi niezłego ćwieka. ostatni zdarza mi sie biegać 2 razy dziennie, no i faktycznie kolano mnie na*** niesamowicie. chyba coś zmienie w tym kierunku...

Usiądź na brzegu rzeki i poczekaj aż przepłyną ciała twych wrogów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje odchudzanie - 6 posiłków dziennie nie odchudza !

Następny temat

Pytanie

WHEY premium