SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biegam!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Jest sobota i nie mam dzis treningu wiec ide sobie pobiegac. Zapodam zaraz Hydroxycat-a i skocze na stadion.
Co myslicie o :
- 200 m marsz
- 200 trucht
- 200 sprint
i tak przez 40 minut. Dam rade??

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Wg. mnie najlepszy jest ABT - maksymalizacja spalania tłuszczu z okolic istotnych dla kobiet . Te same ćwiczenia, które na ABT robi się po rozgrzewce, warto powtarzać w domu bezpośrednio po bieganiu, gdy już jesteś w fazie spalania tłuszczu.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1799
Witam
Jak na ciebie patrze to mysle ze taki chłop podała temu zadaniu.
Powodzenia


Bartek

Dąż do doskonałości
Mistral

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
No i biegałem, ale cholera nie bylo lekko. Mieszkam teraz w Wa-wie i biegalem na stadionie Skry. Deszcz, grad i snieg razem mi przeszkadzaly. Podolalem tylko 35 minut. Cholernie ciezko jest biec ten sprint przez 200 m :( myslalem ze pluca wypluje. W sumie nie biegalem juz kilka miechów.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1831
A ja tesh bede biegał....moze pobiegamy razem ???

Flajek - The God Of The Net
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
A gdzie mieszkasz?? Ja jeszcze nie wiem ile razy w tygodniu bede biegal. Pewnie niewiele bo 4 razy w tygodniu jezdze na roweryku stacjonarnym po 45 minut.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to coś sie zowie interwał i jest na nim ciężko :( jeśli miałeś dłuższą przerwe to wątpie abyś podołał. zrób najpierw kilka treningów lekkich a potem stopniowo zwiekszaj tempo. i niebiegaj na czas a na ilość "serii" np. 8x. sprinty biegasz na maksa ? ( chodzi o te 200m )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Jakie tetno macie na mysli mowiac sprint. Zeby wytrzymac 200 m za duzego sie nie da. Ja mialem ok 160-170 po sprincie. W sumie pierwszy raz po przerwie.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
wg mnie przy interwałach na początku powinno być więcej odpoczynku niż wysiłku. Dopiero z czasem należy skracać czas truchtu. I nie biegać interwałów częściej niż 2 razy w tygodniu.

Ja ostatnio miałem na treningu interwały do judo - 5 minut każdy bieg, 3 razy, w każdym biegu cykl 10 sek sprintu na maksa i 20 sek truchtu. I tak w kółko przez 5 minut. Odpoczynek między biegami 8 min. Ale przyznam że w czasie 5 minutowej walki męczę się znacznie bardziej

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
A moze ktos kiedys probowal mieszac, powiedzmy 20 minut normalny trucht a potem kolejny 20 interwaly. Jak to widzicie???

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Kazdy bieg jest dobry...

dEZIR

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam sie w pełni z Macciejem że początkujący powinien ostrożnie podchodzić do interwałów.najlepiej niech zacznie od zwykłego truchtu 3x w tygodniu po 30min + 20min rozciagania. potem czas na sprinty. dopiero gdy będziemy
w miarę szybcy i wytrzymali możemy pomyśleć o interwale. przy tego typu biegach trzeba mieć niezłą wydolność płuc, aby podołać wyzwaniu. i znowu za Macciejem twierdze że interwały jako ciężki trening powinien być wprowadzany okazjonalnie i przez krótki okres. w biegach tak samo jak w ciężarach możliwe jest przetrenowanie. tak samo jak niestosujecie zaawansowanych technik na siłowni tak i niestosujcie interwałów w biegach. w zupełności wystarczy zwykły , lekki trening biegowy. chyba że wiążecie ze sprintami lub innymi biegami Swoją przyszłość. ale to już inna bajka...


dE^SiRE - Kazdy bieg jest dobry...

ale po co ktoś kto chce zrzucić trochę zbednego tłuszczu ma się katować do upadłego , jeśli ten sam efekt może uzyskać o połowe niższym nakładem sił. tętno utrzymujcie w przedziale 70-80% maksymalnego. powinno to dać odpowiednie efekty niekatując Was zbytnio.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE CWICZENIA ?

Następny temat

lydeczki znowu

WHEY premium