SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieżnia- jak ćwiczyć oraz jaką stosować dietę by osiągnąć efekty?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
Po pierwsze chcialabym się przywitać, ponieważ jest to mój pierwszy post na forum :)
Poza tym - jak w temacie. Na dniach będę miec bieżnię. chciałabym trochę schudnąć, ujędrnic ciało i ukształtować sylwetkę, ale wiem że sama bieżnia bez odpowiedniego programu ćwiczeń oraz diety, mi w tym nie pomoże, dlatego proszę o rady i jakiekolwiek wskazówki.
Nie wiem czy to w czyms pomoze ale: mam 169 cm wzrostu, ważę obecnie ok 59 kg, wyglądam "normalnie", jednak chcialabym zrzucic trochę tłuszczyku z bioder i brzucha ( zamierzam rownoczesnie cwiczyc aerobiczna 6 Weidera i moze uda mi sie chociaz 1 w tyg isc na basen ) no i ogolnie nabrac kondycji.
Konkretnie chodzi mi o rady typu:
-jak często i jak długo ćwiczyć oraz jak stopniowo zwiększać te "dawki" (jestem początkująca)
-jaka stosować dietę przy tego rodzaju wysiłku? byłabym ogromnie wdzięczna, gdyby ktoś mógł poświecic chwilę i rozpisać mi przykładowy jadłospis (posiłki, ilosc itp)

Jezeli ten konkretny temat byl juz poruszany na forum, a ja slepa-przeoczylam to z gory przepraszam. Niestety nie znalazłam w innych tematach o bieżniach odpowiedzi na te pytania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
zapomnij o a6w to pomylka
do bierz bylo by dobrze zapisac sie na silownie naprawde pomzoe , co do diety zapraszam do odzywiania masz mnustwo linko do psotow jak ukladac diety i sam cos ulozysz i w odzyiwnaiu ci skorygujemy ew. bledy
z supleemntacji polecam wpan,witaminy,omega-3, e q10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
dzieki za odp:)
a czemu odradzasz a6w?? zaczelam robic ja niedawno, doszlam do polowy i niestety przerwalam i chce zaczac od poczatku, ale efekty sa, zaczęłam miec zarys jakichkolwiek mieśni po tym :)
Co do siłowni badz fitness klubu- jestem pozytywnie nastawiona, jednak narazie chcialabym zaczac z sama bieznia i basensem, w zwiazku z czym mam jeszcze jedno pytanie: czy cwiczac na biezni, nawet 7 dni w tygodniu, jest sens brania l-karnityny? czy to jest wystarczajacy wysilek fizyczny, by
l-karnityna zadziałała i nie wyrzucic pieniedzy w bloto? czy w ogole wybic sobie z glowy tego typu wspomagacze i zdac sie na wlasny organizm?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
l-k = kasa w bloto
z supli polecam moj standart wapn,witaminy i mineraly,omega-3,q10

na biezni polecam hiit 3 razy w tyg co to hiit masz tu w dziale
3 razy w tyg silownia i trenign calego ciala Full Body workout na sfd tez jest to opisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
dzieki serdeczne, zaraz sie zabieram do lektury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
Poczytałam troche o hiit i jego wyzszosci nad zwykłymi aerobami zastanawiam sie nad sensowna dieta, znalazlam rzeczywiscie sporo przydatnych informacji i atykułów i mam kolejne pytanie, a mianowicie: zalecasz, aby wykonywac hiit na zmiane z cwiczeniami siłowymi, ale co w przypadku kiedy nie zamierzam chodzic na siłownie, jak wowczas cwiczyc? czy wykonywac hiit codziennie? czy np jednego dnia hiit a drugiego zwykle bieganie (tylko czy taki trening nie wyklucza sie wzajemnie?)

i jeszcze offtopowe pytanie: jak wstawic zdjecie aby wyswietlalo sie przy wypowiedziach?? dodalam fotke w ustawieniach profilu i nic, sory ze tu o to pytam ale nie chce zasmiecac forum glupimi tematami

Zmieniony przez - nutshell w dniu 2006-11-04 13:26:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
Cześć

w górnym lewym rogu w menu Forum znajdziesz : Zmiana danych
zaloguj się i dodaj fotkę. Pamietaj ze musi miec następujace parametry: 80 x 80 pixeli, max. 15Kb

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
dzieki za podpowiedz ale probowalam juz nie raz tak robic i nic, naciskalam na rozne ikony na górze i zadna sie "nie otwiera" nie wiem co jest :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391


moze zalezy od przegladarki?
w kazdym razie wyglada tak (przy fire fox'ie)

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
u mnie wyglada to identycznie (uzywam crazy browser'a)ale klikam na zmiane danych i nic, zero reakcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
nutshell, a czy nie pojawia Ci sie pasek 'blokowanie wyskakujacych okienek' pod paskiem adresow?
jesli tak, to kliknij na opcje i/lub komenda 'pozwol tej stronie na wyskakujace okienka' /u mnie tak jest, ale to sie zdarza tylko, jesli nie jest sie zalogowanym 'na stale'/

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie dietke !

Następny temat

Dla zainteresowanych bede opisywał postepy w mojej diecie redukcyjniej:D Zapraszam

WHEY premium