SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieżnia elektryczna - dylemat

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2521 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77963
Cześć!
Planuje zakupić bieżnie elektryczna. W sumie mnie się to przyda do uzupełnienia treningów głównie zima i teraz na czas rekonwalescencji, a żona chce pobiegać przed tv.

Na co zwrócić uwagę kupując?

Czy taka bieżnia jest bardzo głośna? Jak się ma do biegania w terenie?

Trening biegowy nie jest mi obcy, biegam długie i bardzo długie dystanse, jednak nigdy nie miałem z takim sprzętem do czynienia.
Proszę o porady w zakupie.
Mam do wydania 2500 zł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ja się nie mogę przyzwyczaiś do biegania na bieżni zwłaszcza poprzez ograniczenie jakie mi nadaje pas transmisyjny, w tej cenie dostaniesz Yorka miałem takiej firmy na starej siłowni i na takie obciążenie jakie tam przechodziła do domu spokojnie się nada
1 największa moc silnika, co się przełoży na prędkość
2 największy kąt nachylenia
3 najszerszy i najdłuższy pas
4 dobry serwis, pewnie się nic nie stanie ale w razie czego.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-08-10 20:33:07
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium