SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Bicepsy tricepsy uda

Wysłana -
Witam, czy można pozbyć się tego tłuszczu (czy jak to nazwać) z bicepsa/tricepsa i z ud w wieku 14lat?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jakiego tłuszczu? Masz zwykłą z tego co widać dosyć szczupłą sylwetkę. W Twoim wieku wystarczy zalecać się do wskazówek wymienionych i uprawiać jakieś sporty ogólnorozwojowe. Ćwiczenia siłowe również możesz wykonywać z głową. Staraj się zdrowo i dobrze odżywiać, aktywnie spędzać czas i korzystać z życia

Zmieniony przez - 2watch w dniu 2018-08-04 19:58:49
Wysłana -
Znaczy się mam zrobiony plan pod różne partie ciała i wydaje mi się że to jest to samo jakbym uprawiał sport ogólnorozwojowy w dodatku biegam parę razy w tygodniu i pływam raz lub 2 razy w tygodniu + staram się trzymać "dietę" taką jaką mam.
Wysłana -
Nie można popadać w paranoje. Nie masz tłuszczu do spalenia
Wysłana -
To jest skóra a nie tłuszcz, noga to prawie taka sama jest jak bicek
Wysłana -
Ok, czyli jak wykonuję ćwiczenia na biceps i uda to ta skóra zejdzie? Czy trzeba coś innego robić? Czy może po prostu z wiekiem?
Wysłana -
Jesteś młody, cały czas się rozwijasz, nie wiem ile ważysz teraz moze z 55 kg za 3 lata mozesz wazyć 75 kg i mieć 10 cm wzrostu więcej, więc skóra musi być elastyczna by nie doszło np do rozstępów.
Wysłana -
Czyli z tego co zrozumiałem ta skóra już taka będzie i nie zniknie? Obecnie mam 55kg i 165cm wzrostu

Zmieniony przez - Rolir w dniu 2018-08-04 22:43:32
Wysłana -
Zniknie, bo się naciagnie jak ciało się rozrośnie
Wysłana -
Masz na myśli np za parę lat? + jest sens ćwiczenia wszyatkich partii ciała w tym wieku nawet jeśli jest skóra?
Wysłana -
jasne, ze jest sens, tylko trzeba tp robic z glowa i pod okiem osoby ktora sie na tym zna
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź