SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bicepsy ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 626
Cześć !! Mam do was pytanko: Co należy jeść(bez odżywek bo nie mam na nie kasy)i jakie ćwiczenia wykonywać na znaczny! przyrost Bicepsa ? ( głównie zależy mi na efekcie wizualnym ).Nie bardzo mam dostęp do siłownii. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
należy jeść białko w ilości 2-3 g/ kg wagi ciała i węglowodany w ilości 7-8 g/ kg wagi ciała, a także tłuszcze, ale najlepiej roślinne. Należy trenować ciężarem pozwalającym na 6-10 prawidłowych powtórzeń, należy ćwiczyć również triceps, bo jest 2 razy większy od bicepsa, a także inne mięśnie ciała bo prawie wszystkie są większe od tego nieszczęsnego "baniaka". I należy poczytać podwieszone posty, bo w nich wszystko to jest

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

Rosenbergs, H Bomb, Sugar Ray, Panmunjom
Brando, The King And I, and The Catcher In The Rye

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7060
a do jakiego sprzetu masz dostep???

skupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 626
heh, no z tym osprzętem to bardzo cienko u mnie bo mam jeden gryf 40cm. z obciążnikami po 1.5kg co daje w sumie tylko 5kg ale w seriach staram się robić po 30 do 40 razy , ahja a z tym jedzeniem to chyba dużo białka czyli Jajek w każdej postaci trzeba no nie ? waże ok 60kg to ile tgo białka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7060
hmmmm no rzeczywiscie troche malo
i jak pewnie wiesz sam trening bicka Ci za duzo nie da - proponuje cwiczyc cale cialo
zajrzyj do atlasu Cwiczen jest tam trening domatora:)http://www.kulturystyka.pl/atlas/

a co do bickow - bedziesz musial zainwestowac - zakupic krazki - powiem tyle ze w carefourze 2,5 kg krazek kosztuje kolo 13 zl potrzebowal bys 2 albo jeszcze lepiej 4
albo zalatw sobie w odlewni wyjdzie taniej niz myslisz


machanie sztangielka po 30 razy nie ma sensu jesli chcesz uzyskac wiekszy obwod -6-12 powtorzen z wiekszym ciezarem

a co do bialka... zajrzyj do dzialu odzywianie - ale jesli nie trenujesz calego ciala )tylko bicka) to nie ma sensu wcinac po 2 - 3g biala na kg - zainteresuj sie treningiem domatora to pomyslimy

skupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 626
hmmm ok dokupie sobie jakieś dodatkowe obiążniki, niewem czy dobrze zmierzylem obwód bicka ale w napiętym mam ok 28cm. czy to dużo ? ogólnie jestem słabo zbudowany Chyba muszę dużo ćwiczyć i na ciało też ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
28?!Mało,ale ja jak zaczynałem tez tak miałem teraz po 5 miesiacach cwiczen i diety mam teraz 33,a na wakacje chce mam zamiar miec 35!KLIMO

,,MaSa To PoTęGa,,

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tak drązek dla ciebie to jest dobre rozwiązanie jesli nie masz dojścia do innego sprzętu jesli sie skupisz i DOBRZE WYIZOLIUJESZ MIĘSNIE RAMION to napewno będą jakies efekty rób rózne wersje nachwytem i podwchytem szeroko i wąsko rozstawione dłonie!!! aha drązek mozna zastąpic nawet jakąs gałęzią albo rurą PS: DOBRE UŻADZENIE JEST TANIE I DOBRE NAZYWA SIĘ ESKAPANDER kosztuje w granicach 40-70 zł to jednarozwy wydatek.

NO PAIN NO GAIN!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w istocie drązek to dobry pomysł a przyokazji rozbuduje plecy.

Jeśli zalezy ci większych ramionach to pamięaj ze 2/3 objętości łąpy to tricepsy więc polecam sprawdzić w atlasie ćwiczeń co jest dobre na tricepsy.

--------------------------------------------------------------------------------------
Samozwańczy archiwista w dziale Archiwum Kulturystyki:
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=68857
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CHCE PRZYTYĆ ! ! !

Następny temat

Proszę o odpowiedź.

Wiecej