SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps nie rośnie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546


Witam mam 15 lat, ćwiczę już 3 miesiące, lecz nie widzę nawet minimalnych zmian.

Moja waga to 60 kg mam 176 cm wzrostu


to zdjęcie bicepsa

Nieodkryty kulturysta

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546
Ja tak nie powiedziałem, powiedziałem coś w stylu tego "Nóg chyba ćwiczyć nie muszę" Ale w sumie to równa się z tym co powiedziałeś.

Nieodkryty kulturysta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
wypełnij ankiete, będzie łatwiej coś doradzić, i pokaż cały swój trening (nie tylko na biceps), no i jaka masz diete ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czego spodziewałeś się po 3 miesiącach ? ile przytyłeś w tym czasie jeśli nic to się nie dziw ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42050
sezon czas zaczac yeah!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546
spodziewałem się przynajmniej 0,1 milimetra ogolnie zobaczyc minimalna roznice

Nieodkryty kulturysta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1209
Ile ważą twoje hantelki? Znaczy te "opaski" (nie wiem jak to sie nazywa dokładnie xD)

Zmieniony przez - Gadzixor w dniu 2009-04-09 11:59:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782
diete masz ze chcesz zeby ci cokolwiek szlo???????

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
ACT albo FBW i trzymaj michę a biedzie szło

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546
Dieta, posiłki wysoko białkowe, gotowane mięso ciemny chleb, czyli myślę, że dosyć dobra. To co miałem wtedy na rekach to obciążniki 2 x 1,5 kg ale ćwiczę na sztandze 25-30 kg i hantlami po 6-7.

I oceńcie jak możecie mój biceps(o ile można to tak nazwać)

Nieodkryty kulturysta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Kompleksy? Wyluzuj troche, bo dopiero masz 15 lat

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 291 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5652
tak jak wyżej, masz dopiero 15 lat nie spinaj sie, jedz i ćwicz rekreacyjnie, na przyrosty masy przyjdzie jeszcze czas.

na bombie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obojczyki

Następny temat

Interpretacja ćwiczeń

WHEY premium