SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps nie rośnie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546
Uważasz chęć mania sylwetki kompleksem? Jeżeli tak to pozdro ;) Wiem, że w wieku 15 no prawie 16 lat(3 miesiace) można spodziewać się już jakichś efektów, których u mnie nie widać ;D

Nieodkryty kulturysta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 291 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5652
fajnie ze jestes ambitny i że bardzo Ci zależy, to jest bardzo potrzebne w jakimkolwiek sporcie by osiągnąć sukces. Dieta odpowiednie treningi a z suplementacją poczekaj no i bądź cierpliwy. Będziesz jeszcze bydlakiem!! :D

na bombie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546
Oczywiście skorzystam z Twoich rad, ale czy mógłbyś podać jakiś dobry trening i dietę. Z góry dzięki, pozdrawiam ;)

Nieodkryty kulturysta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Z innej beczki:
Co to ma do treningu dla zaawansowanych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 780
Wg mnie za duzy ciezar -> zła technika
Ja majac teraz 38 w kablu macham
12x 20kg / 10x 22kg / 8x 24kg / 6x27kg i jest miazga. do tego uginanie o kolano i jest masa + górka.
ps. i mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe ze cwiczac sam biceps bedzie ci rósł on bardzo wolno a to ze wzgledu na niewielka ilosc produkowanego hormonu wzrostu (za mały wysiłek) Nastepnym razem zanim zapytasz POSZUKAJ czegos w treningu dla poczatkujacych a nie zakładaj nowego tematu w treningi dla zaawasowanych. Pozdrawiam

Zmieniony przez - hassano w dniu 2009-04-09 14:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546
o.O Nie ćwiczę samego bicepsu, oprócz bica ćwiczę jeszcze brzuch, triceps, plecy i łydki.

Nieodkryty kulturysta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powinno się ćwiczyć całe ciało czyli zapomniałeś o udach klatce i barkach ile razy w tygodniu ćwiczysz i jakim planem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 780
No i własnie w tym sęk, nie cwiczysz 2 z 3 najwiekszych grup miesniowych tj klatki i ud ktore podczas wysiłku (duzego) stymuluja organizm do wydzielania hormonu wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546
Ano klatka tez, uogólniłem pisząc brzuch.

Nieodkryty kulturysta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha to spoko jak brzuch to dla ciebie klatka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obojczyki

Następny temat

Interpretacja ćwiczeń

WHEY premium