SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps - wysokosc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Otoz tak, mozecie mi powiedziec jakie cwiczenia , ile seri i powtorzen wykonywac na wysokosc bicepsu?Poniewaz ogolna grubosc bicepsu mam w miare (43cm) to jest on bardziej plaski niz wysoki.Wykorzystujac to ze wszedlem na cykl chcialbym cos szczegolnie z tym zrobic.Dzieks.

Borsuk Kucharz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze gadasz Debus !
Ja robie tak samo - w opadzie, krew napływa do mięśni i czujesz, że zaraz pęknie ci skóra ..oczywiście jak dasz dobrze CZADU !!!
Po tym robię "pompowanie"-też w opadzie, ale z malutkim obciażeniem i dużo szybkich powtórzeń.
Polecam
Szczała !

XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Podobno dobrym cwiczeniem na wysokosc bicepsu ( zwlaszcza w miare duzego - 43 cm to bardzo ladny wynik ) jest :
- unoszenie sztangielek opierajac lokiec o udo ( ze skretem dloni lub bez ) .

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14495
na wysokosc to cwiczenie co kolega wyzej polecil tylko bez skretu reki i jeszcze naprzemienne uginanie ramion ze sztangielkami na ławce skośnej.
To moje propozycje.

"Trudno jest iść przez życie wieloma drogami jednocześnie." - Pitagoras.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19952
ćwiczenia koncentryczne i izolowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Na wysokosc to najlepjiej uginanie rak ze sztangietkami chwytem motylkowy. Najlepjiej robic kazda reke osobno, wtedy najbardziej je zmeczysz ale trzeba robic bardzo krutkie przerwy pomiedzy seriamipodczas tego cwiczenia. Podam ci przyklad cwiczenia: 12 powt. 10 powt. 8 pow. 4-6 pow.8 pow 10 pow. 12 powt. no i druga reka tak samo.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
O kurde, sorry pomililem sie nie chwytem motylkowym tylko mlotkowym na modlitewnieku, ale analfabeta ze mnie;(

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
modlitewnik sztangielka

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Tak jak mówił Mariux, z tym, że bez opierania ręki o kolano. Po prostu pochyl się do przodu, pozwól ręce zwisać swobodnie i uginaj. Podobno bardzo wypycha szczyt bicepsu.
pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
sorry ze pytam, ale moze zle zrozumialem: czy wysokosc bicepsu to to samo co jego szerokosc? bo ktos tam napisal ze na wysokosc to najlepiej uginanie chwytem mlotkowym, a przeciez takie cwiczenie jest dobre na szerokosc bicepsu i dlatego sie pytam czy wysokosc to to samo co szerokosc dzieki

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi sie że wysokość to wysokosć a szerokosć to szerokość.Ktoś chyba źle zrozumiał pytanie (moza ja) ale na wysokość jest dobre unoszenie przedramion ze sztanga stojac

"Nikt nie jest pokonany,dopóki sam nie uzna się za pokonanego "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
no to ja juz nic nie rozumiem dobrze by bylo zeby ktos kto juz ma duze doswiadczenie(dlugo cwiczy) powie jakie sa cwiczenia na szerokosc i wysokosc bicepsu. bede bardzo wdzieczny. dzieki.

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile serii na brzuch?

Następny temat

Uwagi i wskazowki WETERANOW - czy zawsze sluszne ?

WHEY premium