SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 187 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5792
Ile razy biceps w 3 dniowym FBW (ABC) ? Aktualnie robię 3 serie raz w tygodniu i tyle... dodam że trening pleców opieram w każdych z nich treningowych na podciaganiu (łącznie 15 serii)... I nie wiem czy przy takiej ilości podciagania odrzucać jeszcze w którejś sesji (prawdopodobnie w C) biceps. (Aktualnie robię w A)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
2-3 razy w tygodniu, jedno ćwiczenie załatwi sprawę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 414 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33775
To wszystko zależy od organizmu. Musisz nauczyć się obserwować własne ciało. Spróbuj robić co 2 trening skoro masz obawy, że jest zbyt mocno angażowany podczas podciągania. Możesz również robić co trening ale z mniejszą intensywnością np. mniej serii czy mniejsze obciążenie. Sprawdzaj aż złapiesz co Ci podchodzi najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 187 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5792
Chodzi o to ze być może jest zbyt słabo angazowany. Nie będę wymieniał całego planu ale jesli chodzi o pracę bicepsa wygląda to tak: pon: podciaganie z obciazeniem nachwyt szerszy niz barki, biceps supinacja z hantlami 3 serie... śr: podciaganie nachwyt z obciążeniem (wąski chwyt) 5 serii... pt podciaganie nachwyt z dużą ilością powtórzeń (różne rozstawy rąk)... czyli wychodzi mi 15 serii podc. i 3 serie bicka w tygodniu... średnio jestem zadowolony z jego wzrostu (dodam że inne partie systematycznie sprawdzam i idą do przodu... z dietą itd wszystko git)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 414 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33775
Podchwyt bardziej angażuje biceps niż nachwyt. Może daj na biceps oddzielne ćwiczenia w pn i pt a w śr daj podciąganie podchwytem. Możliwości jest wiele. A tak z ciekawości to po co 3 razy na tydzień podciąganie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62290 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777565
To też zależy od tego jaki masz staż treningowy i czy w ogóle potrzebne są Ci bezpośrednie ćwiczenia na biceps.
Może być tak, że sprawę załatwi Ci podciąganie podchwytem.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja też kiedyś katowałem biceps dużą ilością ćwiczeń i cały czas miałem w łapce marne 32-34cm. Nie ma jak widać sensu się skupiać na tym mięsniu.

Najważniejsze są ćwiczenia wielostawowe i ogólny wzrost masy. Ramiona to detal na Twoim etapie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie;-)

Następny temat

[technika do oceny] martwy ciąg na prostych nogach [VIDEO]

WHEY premium