SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Witam, mam problem. Jestem jeszcze dzieckiem i to dosyć niskim. Ale lubię sobie trochę poćwiczyć i lewy biceps jest mniejszy o 2 cm i to trochę głupio wygląda, przy niskim ciale. co robić ?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nic nie robisz, u Ciebie prawa ręka jest wiodąca wszystko zapewne nią robisz i dlatego jest większy, z czasem pewnie się podrówna, nikt nie ma idealnie równych, jak cchesz mozesz powoli w domu sobie już trenować, pompki, przysiady, ogólno rozwojowy trening.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Mój trening wygląda tak 25 brzuszków (na ławce, pierwsza seria z 2,5 kg obciażeniem, 2 normalna, 3 seria na prawo czyli skośle, 4 seria na lewe skośle, 5 seria czyli nogi jak najwyżej czyli ławke daje góre wyżej,) potem 10 razy hantle na ręke, później 15 pompek szerokich, następnie 10 szwedek. wszystko 5 serii oprócz szwedek, bo szwedy 4 serie, w ostatniej serii nie robię szwedek, bo nie daje rady. 1 min między seriami. Co wychodzi trening około 20 min. I razem 125 brzuszków, 50 razy na jedną rekę hantla,75 pompek i 50 szwedek. robię ten trening 2 razy w tygodniu (zawsze coś) jeszcze oprócz tego robię 100 brzuszków pomiędzy treningami. I w wtorek zaczynam Muay thai.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
I do tego staram się 5km przebiegnąć 3 razy w tygodniu. lub zamiast biegania 30 min pływania żabką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
jeszcze chcę dodać jakieś cwiczenie na dolną część brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
I tak za dużo masz tego brzucha w porównaniu do innych partii, dla dzicka/nastolatka taki trening wystarczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Dobra a tera co z tym lewym bicepsem, nwm na lewa dac 15 powtorzen hantla, a na prawa tylko 10. bo siłe mam podobną. A trening robie 1 hantle w postaci siedze, jedna reka opieram sie o kolano a druga hantl robie od łydki do barku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
Czy co zrobić by wyrównać bicepsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nic nie rób, z czasem sie wyrówna, trenuj normalnie jak do tej pory.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 169
cwicze stylem więziennym juz 2 lata z wiadomych nam ograniczeń... tzn; szwedki na krzesle, baniaki 5l, zjazdy pod krzesło i osiągnełem wynik 54cm w bicepsie
1

jarek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 169
KKuzz: po prostu dodaj cięzaru i w tedy się rozrośnie, nie moze byc robiony monotonnie.

jarek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzmocnienie korpusu

Następny temat

Ćwiczenia na brzuch ?

WHEY premium