SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bicek i tricek! Ogólnie ręka!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam małego bica tylko 28cm.Chciałbym aby szybko urósł.jakie ćwiczenia proponujecie,ile seri,powtórzeń,przerwy?lepiej na mase czy na rzeźbe? do wakacji dojade do 30cm?
miech ćwiczyłem 6kg - 10kg na ręke hantelkami 6 seri po 12-10-8 powtórzeń i bicek nie zwiększył sie w obwodzie tylko w sile a ja chce zeby był większy!
pomóżcie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
czyli cwiczysz łacznie miech czy ile ??
masz diete ?
jaki masz sprzet / ile czasu?
jak wygladal dotychzcas twoj trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2045
Cwiczyles tylko hanklami ? robiles na modlitewniku ? uchwytem mlotkowym? prosta sztanga ? ile cwiczen na bicka ? Napisz cos wiecej !!

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwiczyłem miecha 2 - 3 razy w tyg.dieta..hmm nie zabardzo
robiłem 6 seri po 12-8-6 powtórzeń takie ćwiczenie UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY”) i czasami ze sztangą 17kg
bicek nic nie urósł :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
NO TO SAM SOBIE ODPOWIEDZIALES:

- BRAK DIETY = BRAK PRZYROSTÓW
- BIC CO MA 28CM I KATUJESZ GO 6 SERIAMI? CZŁOWIEKU, OPANUJ SIE...MIESIEN CI SIE SPALI A NIE UROSNIE...SZCZEGOLNIE SLABY MIESIEN KATOWANY TAKIMI SERIAMI I DUZYMI OBCIAZENIAMI...
- JEDNO CWICZENIE? NO TROCHE ZA MAŁO...

DAM SOBIE KUTAFONA OBCIAC ZE NIE CWICZYLES TRICA, A 2/3 OBWODU RĘKI TO TRICEPS...JA MAM 35,5CM A BICA MAM MALEGO, TRICEK NADRABIA...

BEZ DIETY DALEKO NIE ZAJDZIESZ, TYLE CI POWIEM...I BEZ CWICZENIA TRICA...I BEZ ODPOCZYNKU DLA MIESNI...

JA W MIESIAC JAK ZACZYNALEM CWICZYC Z 32CM SKOCZYLEM NA 34CM W RĘKU. POTEM JUZ POWOLI ALE SYSTEMATYCZNIE MI ŁAPKA ROSŁA AZ DO MOMENTU GDY ZERWALEM NA ROK Z SILOWNIĄ tERAZ ZACZYNAM OD NOWA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 419 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12996
mi w 2 miesiace uroslo z27 do 30 machalem 6 czy 7 kg hantelka na poczatku 3 serie pozniej z8 czy 9 ale techniki w tym to prawie w ogole nei byla tyle cosik uroslo jakims cudem :PPPPP

"Tak jak na polu walki nie tego człowieka
Mam za najdzielniejszego, co najgłośniej szczeka,
Tak samo i pobożność szczerą w sercu kryje
Nie ten, co leżąc krzyżem, skręca sobie szyję".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zmieniłem trening i teraz cwicze tak :
4 serie uchwyt młotkowy (6kg po 10 powtórzeń), 4 serie uchwyt młotkowy ale w fazie koncowej wyprost (kg po 10 powtórzeń), sztangą 4 serie (18kg po 8 powtórzeń)
Trica ćwicze 8 seri po 10 powtórzeń (5kg)
tak 3 razy w tyg wtorek,czwartek,sobota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
paka - i znowu zle !! takie katowanie miesnia 3 x w tygodniu nic nie da....1 max 2 razy w tygodniu cwicz i nie po 8 serii na cwiczenie tylko po 3-4...ech...a z reszta rob jak chcesz twoje ręce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale mój kumpel właśnie tak ćwiczył i teraz ma bica 36 a jak zaczynał to miał z 30 moze nawet nie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
ok to cwicz tak, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2045
_Paka_ cwicz tak - i nie patrz na kumpli !
Bicek + triceps raz w tygodniu ; powiedzmy :
Klata + triceps ( 1. francuskie wyciskanie sztangi lub sztangietki 3 serie po 12, 10, 8 powtorzen ; 2. Uginanie ramion na maszynie nachwytem - serie i powtorzenia j.w. 3. uginanie ramion na maszynie z zastosowaniem sznurka serie i powt. j.w. - musisz pamietac o technice !! nie wazne ile dzwigasz - wazne jak to wykonujesz ! polecam Atlas cwiczen)
Ramiona + bicek ( 1. Uginanie ramion ze sztanga podchwytem serie i powt. j.w. (mozesz sie oprzec o cos aby sie nie "gibac", chwiac ; 2. Uginanie ramion sztanga lub sztangietka na modlitewniku podchwytem serie i powt. j.w. 3. Uginanie ramion ze sztangielkami stojac - uchwyt mlotkowy serie i powt j.w.)
plus oczywiscie w inny dzien plecy, nogi i brzuch A do tego wszystkiego dieta !! reguralny sen, pozadny trening i czas pomiedzy powtorzeniami(do 1,5 min a pomiedzy seriami ok 3 min) Pozdrawiam

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

separacja a definicja

Następny temat

dieta na brzuch

WHEY premium