SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Bicek i tricek! Ogólnie ręka!

Wysłana -
Mam małego bica tylko 28cm.Chciałbym aby szybko urósł.jakie ćwiczenia proponujecie,ile seri,powtórzeń,przerwy?lepiej na mase czy na rzeźbe? do wakacji dojade do 30cm?
miech ćwiczyłem 6kg - 10kg na ręke hantelkami 6 seri po 12-10-8 powtórzeń i bicek nie zwiększył sie w obwodzie tylko w sile a ja chce zeby był większy!
pomóżcie!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
czyli cwiczysz łacznie miech czy ile ??
masz diete ?
jaki masz sprzet / ile czasu?
jak wygladal dotychzcas twoj trening ?
Wysłana -
Cwiczyles tylko hanklami ? robiles na modlitewniku ? uchwytem mlotkowym? prosta sztanga ? ile cwiczen na bicka ? Napisz cos wiecej !!
Wysłana -
ćwiczyłem miecha 2 - 3 razy w tyg.dieta..hmm nie zabardzo
robiłem 6 seri po 12-8-6 powtórzeń takie ćwiczenie UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY”) i czasami ze sztangą 17kg
bicek nic nie urósł :(
Wysłana -
NO TO SAM SOBIE ODPOWIEDZIALES:

- BRAK DIETY = BRAK PRZYROSTÓW
- BIC CO MA 28CM I KATUJESZ GO 6 SERIAMI? CZŁOWIEKU, OPANUJ SIE...MIESIEN CI SIE SPALI A NIE UROSNIE...SZCZEGOLNIE SLABY MIESIEN KATOWANY TAKIMI SERIAMI I DUZYMI OBCIAZENIAMI...
- JEDNO CWICZENIE? NO TROCHE ZA MAŁO...

DAM SOBIE KUTAFONA OBCIAC ZE NIE CWICZYLES TRICA, A 2/3 OBWODU RĘKI TO TRICEPS...JA MAM 35,5CM A BICA MAM MALEGO, TRICEK NADRABIA...

BEZ DIETY DALEKO NIE ZAJDZIESZ, TYLE CI POWIEM...I BEZ CWICZENIA TRICA...I BEZ ODPOCZYNKU DLA MIESNI...

JA W MIESIAC JAK ZACZYNALEM CWICZYC Z 32CM SKOCZYLEM NA 34CM W RĘKU. POTEM JUZ POWOLI ALE SYSTEMATYCZNIE MI ŁAPKA ROSŁA AZ DO MOMENTU GDY ZERWALEM NA ROK Z SILOWNIĄ tERAZ ZACZYNAM OD NOWA
Wysłana -
mi w 2 miesiace uroslo z27 do 30 machalem 6 czy 7 kg hantelka na poczatku 3 serie pozniej z8 czy 9 ale techniki w tym to prawie w ogole nei byla tyle cosik uroslo jakims cudem :PPPPP
Wysłana -
zmieniłem trening i teraz cwicze tak :
4 serie uchwyt młotkowy (6kg po 10 powtórzeń), 4 serie uchwyt młotkowy ale w fazie koncowej wyprost (kg po 10 powtórzeń), sztangą 4 serie (18kg po 8 powtórzeń)
Trica ćwicze 8 seri po 10 powtórzeń (5kg)
tak 3 razy w tyg wtorek,czwartek,sobota
Wysłana -
paka - i znowu zle !! takie katowanie miesnia 3 x w tygodniu nic nie da....1 max 2 razy w tygodniu cwicz i nie po 8 serii na cwiczenie tylko po 3-4...ech...a z reszta rob jak chcesz twoje ręce...
Wysłana -
ale mój kumpel właśnie tak ćwiczył i teraz ma bica 36 a jak zaczynał to miał z 30 moze nawet nie !!
Wysłana -
ok to cwicz tak, powodzenia
Wysłana -
_Paka_ cwicz tak - i nie patrz na kumpli !
Bicek + triceps raz w tygodniu ; powiedzmy :
Klata + triceps ( 1. francuskie wyciskanie sztangi lub sztangietki 3 serie po 12, 10, 8 powtorzen ; 2. Uginanie ramion na maszynie nachwytem - serie i powtorzenia j.w. 3. uginanie ramion na maszynie z zastosowaniem sznurka serie i powt. j.w. - musisz pamietac o technice !! nie wazne ile dzwigasz - wazne jak to wykonujesz ! polecam Atlas cwiczen)
Ramiona + bicek ( 1. Uginanie ramion ze sztanga podchwytem serie i powt. j.w. (mozesz sie oprzec o cos aby sie nie "gibac", chwiac ; 2. Uginanie ramion sztanga lub sztangietka na modlitewniku podchwytem serie i powt. j.w. 3. Uginanie ramion ze sztangielkami stojac - uchwyt mlotkowy serie i powt j.w.)
plus oczywiscie w inny dzien plecy, nogi i brzuch A do tego wszystkiego dieta !! reguralny sen, pozadny trening i czas pomiedzy powtorzeniami(do 1,5 min a pomiedzy seriami ok 3 min) Pozdrawiam
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź