sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Szybkie pytania bez logowania

Dodaj odpowiedź

Bicek

Wysłana -
Czy w uginaniu ramion ze sztanga warto stosować progresje czy stały ciężar
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ja bym dał stały ciężar, tu progresji dużej nie będzie
Wysłana -
różne metody mają sens, trzeba atakować mięśnie różnymi bodźcami , takze nie ograniczaj sie tylko do 1-2 metod np. stałego ciezaru , progresji, istnieje jeszcze wiele innych , które można włączyc odpowiednio do trening i tym samym szokować nasze mięśnie
Wysłana -
Banan, wiem ale raczej w uginaniu przedramion nie dam rampy albo liniowej, tak? Na większe partie daje rozne metody a na mniejsze raczej stały ciężar czy może tak być
Wysłana -
Możesz dać w jednym mikrocyklu stały w kolejnym progresje, a w jeszcze kolejnym regresje. Metod tak jak wspomnieli koledzy jest wiele. Kwestia tylko dobrania metody do celu.
Wysłana -
pawlos90497
Banan, wiem ale raczej w uginaniu przedramion nie dam rampy albo liniowej, tak? Na większe partie daje rozne metody a na mniejsze raczej stały ciężar czy może tak być

a to zależy też jakim ciężarem wykonujesz dane ćwiczenie, jak jest on niewieki to nie wszystko ale mozesz stosowac roznego rodzaju dropsety, regresje i inne metody intensyfikujace trening a nie ograniczac sie to najpopularniejszej progresji i stalego ciezaru
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź