SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bic + Tric - jak??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Na jednym treningu cwicze oddzxielnie bica i trica, tzn zaczynam teraz, troche odmiany musi byc . I nie wiem jak robic, czy najpierw trica a pozniej bica czy jedna seria tric, druga bic i tak na przemian??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4689
ja polecam robic 2 cwiczenia na ras (seria podwujnie loczona) w jednym cwiczeniu bic a w drugim tric

nie to,że podjudzam fakty stwierdzam rzeczywistość je potwierdza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 530
Od czasu do czasu warto jest zrobic trening superseriami (tric i bic na przemian). Z doswiadczenia wiem ze niezle pompuje lape ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67368
jeśli chcesz obie te partie na 1 treningu to najpierw trica potem bica --- podobno jak sie zrobi najpierw bica to nie masz pełnego ruchu przy tricu (nie można do końca zgiąć ręki)

EDIT : no chyba zę chodzi Ci o superserie to tak jak pisał poprzednik

Zmieniony przez - Tunder w dniu 2005-06-17 23:47:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2633
Tunder..bóg Cię opuścił....???
gdzie ty czytasz takie brednie....

ja mam ponad 45 w łapie na sucho i nie mam takich problemów
Jesli trening ręki jest wykonywany na jednym treningu to w pierwszej kolejności biceps, a następnie triceps...
Jesli są to super serie to dokładnie tak samo...

ludzie myślcie to nie boli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
" nie masz pełnego ruchu przy tricu (nie można do końca zgiąć ręki)"
raczej chyba jak nie mozesz wyprostowac calkiem reki to nie masz pelnego ruchu przy tricu ... ?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67368
yoshy mnijsza z tym możę i źle doczytałem (ale było pare postów z czymś takim) ale triceps pierwszy chociażby dlatego ze jest większym mięśniem
a co do tego nie zginania reki to chodziło o to że tak jkaby ruchu są nie pełne
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2633
Tunder...wielkim jest ten kto się do błędu przyznac umie...ale najważniejsze w tym sporcie to nie szkodzić innym...
Proponuję wyszukiwarkę i troszkę lektury...
Pozdrawiam


Zmieniony przez - yoshy w dniu 2005-06-18 00:22:28

ludzie myślcie to nie boli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
ja zaczynam od bica, a pozniej tric i jest niezle
lapa dopompowana na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witam panowie. Z 'ATLASU' wzięte:
Polega na wykonywaniu dwóch ćwiczeń na antagonistyczne grupy mięśniowe(jak np. unoszenie przedramion-na bicepsy i prostowanie rąk na wyciągu-na tricepsy)po jednej serii każdego z nich bez przerw lub z niewielka przerwą wypoczynkową między nimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67368
właśnie tu problem z wyszukiwarką bo czytałem pare postów i były różne opinie i zasugerowałem sie że ktos powiedział że najpierw triceps .... ale dobrze wiedzieć że najpierw bica trenowac --- wkońcu cały czas sie ucze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3571
Mi znawcy z forum tez doradzali wpierw tricepsa!

Let the party started!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łydki i uda ...

Następny temat

Proszę rozważyć moją sytuację i doradzić...

WHEY premium