SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko z Ovopolu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jest moe ktos chetny na bialko z Ovopolu ?
Chce kupic wysylkowo u producenta ale wysylaja min. 10 kg, a tyle nie potrzebuje wiec szukam kogos kto bylby chetny wziac troche tego bialka.

kontakt na maila: [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
sadam>>> jesli interesowaly by Cie mniejsze ilosci to pisz GG 1135964

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cena to 31 zl/kg + 3%VAT wiec okolo 32 zl/kg
+ ewentualne koszty wysylki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WANILIOWE BIAŁKO Z OVOPOLU:

Przepis całkiem niezły. Mi smakuje:

250ml mleka, 4 płaskie łyżki stołowe białka (około 4 x 9g = 36g), 2 łyżeczki cukru waniliowego (narazie nie próbowałem ze zwykłym, ale też powinno wyjść), 5 kropli aromatu waniliowego do ciasta (tylko nie przesadźcie z tym aaromatem bo jest mocny kosztuje niecałą złotóweczke).

SMACZNEGO !!!

GRUBY-KAKTUS !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Gruby, ale z tym cukrem to nie bardzo. Lepiej dodać jakiegoś koncentratu bezcukrowego lub po prostu trochę słodzika w proszku, chyba że jesteś chudy i cukier Cię nie rusza.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Sonbaty mam pytanko z czym to białko najlepiej mieszać bo smak ma nie za dobry. Moze jakis gainer albo kakao??????

mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Z gainerem możesz oczywiście mieszać, ale wtedy to już nie będzie odżywka wysokobiałkowa (ale możesz sobie regulować proporcje białek do w.w.). Możesz mieszac z inną odżywką białkową (smakową), z napojami bezcukrowymi lub koncentratami soków (też bez cukru).
I z czymkolwiek słodkim, co nie zawiera cukru i nie za dużo tłuszczu.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sadam ja bym mogl skusic sie na 1-2 kg biallka
jezeli oferta jest akutalna to napisz na maila
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozecie mi powiedziec co to za bialko , jaki ma sklad i gdzie je mozna kupic .
Pozdro dla wszystkich!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
...WILK...>>> Proszek z Ovopolu zawiera min. 83,3% bialka cena jest BARDZOOO konkurencyjna! jesli interesuja Cie szczegoly to pisz GG 1135964

Hosse

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mega mass/gainer ?

Następny temat

Serwatka zamiast bialka

Wiecej