SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko przy nietolerancji laktozy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320
Witam, mam 18 lat, waze 59 kg i mam 172 cm wzrostu. Od dluzszego czasu mam bole brzucha i biegunki, odkrylem, ze jest to po jakims posilku mlecznym. Prawdopodobnie mam nietolerancje laktozy. Niebede mogl jesc produktow mlecznych i boje sie ze moge dostarczac za mala ilosc bialka, a tez nie bede jadl samego kurczaka. Dlatego tez zastanawiam sie nad bialkiem, a konkretniej izolatem( bo podobno niema laktozy). Co o tym sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Czyli tylko podejrzewasz, równie dobrze możesz dobrze trawić laktozę, a mieć problem z białkami mleka. Zacznij od produktów bez laktozy ze sklepu, teraz jest tego pełno. Jeśli będzie OK to wal w WPI.

Jeśli chodzi o problemy z odpowiednią podażą białka w ciągu dnia. Nie jem żadnych produktów mlecznych, nie korzystam z odżywek, mięso coraz bardziej ograniczam, a i tak często mam problem, żeby z białkiem w bilansie się zamknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Również przetestowałbym jakiś izolat

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75972 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754510
Sugeruję zaznajomić się z podstawami diety zbilansowanej, jeżeli uważasz, że pozostał san kurczak.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Moze być izolacik, świat na kurczaku się nie konczy, masz świnkę, krówkę, rybki, zery bez laktozy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
sprobowac mozesz, jednak wyjdzie w praniu czy jest to wina samej lakto, czy tez bialek mlecznych
tutaj problem bedzie sie utrzymywal, jak bedzie to zalezne od bialka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320
Ok, mam jeszcze pytanie czy izolat będzie dobry do rozbudowy masy, bo gdzieś czytałem że jest lepszy na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
bedzie tak samo dobry na redu, jak i na masie
to tylko bialko w proszku nic wiecej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75972 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754510
MichaU11
Ok, mam jeszcze pytanie czy izolat będzie dobry do rozbudowy masy, bo gdzieś czytałem że jest lepszy na redukcji.


Tym pytaniem przypieczętowałeś kompletny brak wiedzy w tym kierunku. Zapraszam: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html

Im szybciej ogarniesz odżywianie, tym szybsze będą efekty.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3789
WnMPapa

Jeśli chodzi o problemy z odpowiednią podażą białka w ciągu dnia. Nie jem żadnych produktów mlecznych, nie korzystam z odżywek, mięso coraz bardziej ograniczam, a i tak często mam problem, żeby z białkiem w bilansie się zamknąć


Ciekaw jestem, co jesz w takim razie, chyba że ryba, to nie mięso według Ciebie i jadasz ryby albo inne owoce morza, bo tak to za bardzo nie wiem, skąd bierzesz białka ponad stan? No chyba, że w bilansie masz go max ze 100g, to jestem w stanie sobie wyobrazić, skąd to bierzesz. Albo np. z orzechów, czy nasion liczysz samo białko, a opuszczasz tłuszcze, tylko wtedy ciekaw jestem kaloryczności twojej diety :D To samo tyczy się strączków...No chyba, że "ograniczam mięso" rozumiesz-przestałem jeść 2kg mięsa w ciągu dnia, teraz jem 1,5kg (przykładowo oczywiście, równie dobrze mogło być 1kg, a teraz 0,8kg).Oczywiście bez hejtu, czysta ciekawość się kłania, bo sam próbowałem przez chwilę diety wegańskiej i wiem, że da się to uzupełnić nie jedząc mięsa :D

Co do tematu, to sam mam problemy z laktozą i objawy mam podobne do tych, co kolega opisał, dodatkowo mega gazy :D jednak jakoś daje rade i wszamam praktycznie wszystko. Jest pełno produktów bez laktozy, a poza tym, jeśli chcesz koniecznie suple - obczaj białko Biotech USA IsoWhey Zero - dla mnie mega białko zarówno w smaku, rozpuszczalności, jak i problemami z laktozą (w końcu mogę spokojnie wypić szejka z białkiem w pracy, czy poza domem, nie martwiąc się, że nie zdążę dobiec do kibla :D :D tak za to było z tymi tanimi produktami, których nazw firm nie będę wymieniał, bo nie jestem tu po to, żeby wrzucać antyreklamy innym firmom :) Próbuj, albo spróbuj zainwestować w enzymy trawiące laktozę, ponoć dają radę, ja jeszcze nie próbowałem :)


Zmieniony przez - Fifek9012 w dniu 2018-05-31 17:41:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada o jakosc wybranych suplementow

Następny temat

otawrty spalacz

WHEY premium