SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko po treningu...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5460
Czesc ! Mam taka sprawe : natychmiast po treningu zjadam wafle ryzowe (wegle proste - 1g na 1kg wagi - tak ? ),ale nie wiem ile bialka trzeba do tego dorzucic . Na stronie glownej wyczytalem , ze w posilku potreningowym ma byc stosunek wegli do bialka 1:1 . Ale jest tez podobno zasada , ze nie zjada sie wiecej jak 30g bialka w jednej porcji , a ja musialbym zjesc go 70g ...
Jak to jest ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
To co przeczytałeś,to wypowiedź czołowego profesjonalisty a jego organizm stymulowany różnego rodzaju dopingiem ma inne zapotrzebowanie na składniki odzywcze,inne tempo regeneracji i przyswajania żywności.Optymalna kombinacja to właśnie 50-100g ww i 30-40g białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ja sie trzymam zasady:
-w ciagu 2 godzin po treningu zjadam 2g ww/kg masy a na kazde 4g ww-1 g bialka...u mnie wychodzi to 150g ww i 35g bialka...to wszystko w ciagu 2 pierwszych godz od zakonczenia treningu.


nara

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5460
Dzieki Crash. Mam jeszcze jedno pytanko : bialko spozywamy natychmiast po treningu razem z weglami prostymi (w moim przypadku z waflami ), czy po 30-40 min. razem z weglami zlozonymi ? A moze z jednym i drugim posilkiem ?
MisOO : nie masz przypadkiem za duzej przerwy miedzy koncem treningu a posilkiem potreningowym ? Wegle proste natychmiast po treningu konieczne sa do zatrzymania katabolizmu miesni ( no chyba , ze sie myle ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5460
Moglby miktos odpowiedziec , nie przezywalbym rozterek potreningowych ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Im wcześniej spożyjesz białko,tym szybciej dostarczysz budulca do odbudowy zniszczonyh treningiem struktur mięśniowych,dlatego wrzucaj je od razu z węglowodanami,jak i w kolejnym posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
Ja zaraz po treningu wrzucam aminokwasy (amino anabol), czekam 10 - 15 min i zjadam jajecznicę z 3-5 całych jaj, z workiem ryżu, a na koniec dorzucam banana lub 2. Po ok 1-2 h jam pełny posiłek (białko + węglowodany)

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
nie wal tluszczu po treningu bo hamujesz wchlanianie cukru, to jedyna pora w ktorej absolutnie powinnismy wystrzegac sie jakiegokolwiek tluszczu. Lepiej same bialka.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Całe jaja czy same białka?

Następny temat

jak najtaniej jak najlepiej

WHEY premium