SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Białko wpc protein plus

Wysłana -
Witam, od jakiegoś czasu używam białka zakupionego w sklepie sfd wpc protein plus. Dzisiaj przeglądając internet natrafiłem na opinie z przeprowadzonego kiedyś badania tegoż białka. Okazało się że jest bardzo zakłamany skład 50% zamiast 80% jak było opisane na opakowaniu. To spora różnica. Moje pytanie brzmi jak się to ma do dzisiejszego produktu, może ktoś posiada wyniki jakiegoś aktualnego badania?. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam!!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj.
badania masz w linku pod opisem suplementu na stronce w sklepie
Wysłana -
sklep sfd udostepnia badania bialek na swojej stronie www
Wysłana -
Dzięki za szybkie odpowiedzi, rozumiem jednak że badania te są wykonywane na zlecenie sklepu. Mi chodzi o wykonane przez osobę trzecią niezależnie, z losowo wybranej partii.
Wysłana -
nic nie stoi na przeszkodzie byzs tego typu badanie sobie zrobil.
mamy wolny kraj przeciez.
Wysłana -
Dokładnie. Wątpię, żeby były jakieś różnice w tym co jest na stronie.
Wysłana -
Do tej pory go używam , ma konkurencyjną cenę i nawet niezły smak (z wyjątkiem truskawki która jest ohydna). Jednak zdziwiły mnie wyniki opisanych w internecie badań które odbiegały naprawdę wiele od tego o czym zapewniał producent. Było to jednak kilka lat temu, choć z natury wiem że jak ktoś raz zakombinował na bank zrobi to ponownie. Mogę zapłacić więcej nie ma problemu byle bym dostał to co powinienem. Co do badań to nie mam możliwości ich wykonać niestety. Pozostaje wiara w uczciwość producenta albo kupno czegoś z innej firmy. Pozdrawiam Wszystkich !!
Wysłana -
na tej zasadzie mozna sie wypowiedziec o kazdej firmie i jej suplemencie. zawsze pozostaje tylko wiara w etykiete i opinie ludzi. a badania kazdy moze zrobic, kwestia finansow.
Wysłana -
sporo firm mialo wpadki
nie tylko z bialkami.
Wysłana -
Ja kupując to białko sugerowałem się właśnie opiniami, jest ich naprawdę wiele i większość pozytywna ( można mieć zastrzeżenia jedynie co do kilku smaków ). Na pewno niejedna firma zaliczyła wtopę, póki co pozostaje przy tym białku może za jakiś czas kupię inne dla porównania. Noszę się też z zamiarem zakupu spalacza tłuszczu z sdf. Chcę go porównać z droższymi produktami innych firm. Jak już wypróbuję podzielę się uwagami na forum .
Wysłana -
ja glownie bazuje na "tanich" suplach
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź