SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD WPC Protein Plus

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Ja też jestem zdania że często płacimy za firmę i nie mówię tutaj akurat o odżywkach bo to nie moja dziedzina i dopiero zacząłem od jakiegoś czasu. Mogę to jednak potwierdzić w swojej a jestem elektronikiem. Podobnie pewnie jest jezeli chodzi o suplementy ( choć może to głupie porównanie ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Kupując suple porządniejszej firmy mamy raczej większą pewność co do produktu, z tymi tańszymi może być różnie. Można się nadziać na syf zarówno w dolnej, jak i górnej granicy cenowej, także rozsądek i trochę rozeznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
WnMPapa
Kupując suple porządniejszej firmy mamy raczej większą pewność co do produktu, z tymi tańszymi może być różnie. Można się nadziać na syf zarówno w dolnej, jak i górnej granicy cenowej, także rozsądek i trochę rozeznania
no nie do konca,pare lat temu firma Dymatize ktora do tanich nie nalezala(nie nalezy?)tez miala wpadke z bialkami gdzie chyba zamiast 80% bylo 60 czy nawet mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
bylo cos na rzeczy, matrixy nieco zanizone

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
dlatego napisałem, że można nadziać się na syf w dolnej i górnej granicy cenowej, gdzie w tej drugiej ryzyko będzie raczej trochę mniejsze. Jeśli firma jest rozpoznawalna, ma wyrobioną markę to raczej ma za dużo wizerunkowo do stracenia, aby w taki sposób kombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Jak masz na myśli badania przedstawione w magazynie perfect body to wiedz że badania zostały źle przeprowadzone i wydawca tego magazynu przegrał już sprawę np z activlabem w sądzie jak mnie pamięć nie myli o wprowadzanie ludzi w błąd.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Być może takie badania mogą być zmanipulowane przez konkurencję. Zanim firma dojdzie swoich praw i odkręcenia sprawy traci przez jakiś okres i wizerunkowo i finansowo jednocześnie a konkurencja tylko zyskuje sobie nowych potencjalnych nabywców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
dokladnie, czesto tak bywa,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
chociażby sprawa z myprotein, gdzie rzekomo znaleziono szczura w paczce niedawno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1032 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
haha a ja od nich suple niedawno zamowilem

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium