SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Białko w proszku

Wysłana -
Witam, chcialem zapytać o białko w proszku które zakupiłem z informacji wynika ze jedna porcja 30g to wychodzi 120 kalorii, więc czy jeśli będe pił te białko po treningu czyli 3 razy w tygodniu nie zaburzy to mojego odchudzania, bo przecież automatycznie kalorii będzie o 125 więcej obecnie posiadam 2400 odchudzam się
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kłaniają się podstawy odżywiania.
https://potreningu.pl/articles/5472/odzywka-bialkowa-podczas-odchudzania 
Wysłana -
Witaj,
Sądząc po treści posta masz braki wiedzy o odżywianiu , zacznij najpierw od pojęcia bilans kaloryczny :http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html . Jak już przebrniesz przez bilans ułóż jadłospis i wypełnij ankietę według wzoruhttp://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
Wysłana -
Odzywka białkwoa musi być wliczona w bilans, jak ktoś Ci ustalił lub Ty sam 2400 i dorzucasz odzywkę białkową to musisz te kalorie z diety odjąć by bilans się zgadzał, czyli np kurczaka musisz wywalić.
Wysłana -
Odżywkę białkową stosuje się w zależności od braków białka w diecie.

https://potreningu.pl/articles/4848/odzywka-bialkowa--instrukcja-obslugi 
Wysłana -
Zresztą dodatkowe dwie porcję odżywki białkowej nie spowodują przyrostu tkanki tłuszczowej. Niemniej, istotny jest całokształt strategii żywieniowej .
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź