SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko -sterydy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7119

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Witam
Co sądzicie o białkach typu:
-OSTROWIA WPC 80
-BIOGENIX PROLONGATUM
-OLIMP PROVIT 85
-NANOX PROTILOX
-WPC PROTEIN 80
-GASPARI MYOFUSION
- i wielu innych podobnego typu
Mam kilka gnębiących mnie pytań. Otóż mam zamiar kupić sobie profesjonalną siłkę. I przy przeglądaniu po necie przykładowych planów ćwiczeń nie trudno się przy tym natknąć na odżywki itp... Musze tez dodać ze jeśli o te kwestie to jestem noobem podobnie jak i w pakowaniu . Mam +19 lat. I zastanawiam się czy warto jest stosować takie wspomagacze typu białkowego aby trochę i szybko nabrać masy oraz przypakować? Jest co co prawda bardzo kuszace ale po przeczytaniu tego:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sterydy_anaboliczne
szczęka mi opadła. Co prawda co nieco już słyszałem i widziałem po stosowaniu czegoś takiego u kumpla który miał ogromny trądzik...
Co sadzicie o stosowaniu takiego dopingu? warto sobie niszczyć zdrowie?
Może ktoś to sam stosował i mógłby napisać swoje spostrzeżenia, uwagi i wrażenia.
Na tym forum jakoś nie znalazłem informacji o tym jakie środki wywołują efekty uboczne... bardzo dziwne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
Sterydy a bialko to jak dzien do nocy.
Bialko to kotlet w proszku.Nie "przypakujesz" na tym
Nizej sa dwa dzialy ktore napewno ci sie przydadza odzywianie i trening dla poczatkujacych
Poczytaj posty podwieszone przyda sie napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
jeśli ułożysz sobie dobrze zbilansowaną dietę to białka nie będziesz potrrzebował...
ale to rzadko wychodzi-> więc co do listy którą podałeś wg mnie numer 1 to olimp...
co do ostrowi to podobno można zaufać jej składowi efekt uboczny to np.problemy z żołądkiem (ktoś miał po ostrowi)...
ale dlaczego pytasz o sterydy anaboliczne?
odżywka białkowa =/= sterydy;)

i białko raczej nie ma efektów ubocznych, to tak jak jajka:P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zanim w ogole zalozysz jakis topic - masz lektuire obowiazkowa, czyli tematy takie jak "przeczytaj albo ban" - co swieci sie na czerwono w podwieszonych, tudiez "seeezoon", albo "regulamin dzialu"

od tego zacznij. zamykam temat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Padłes ? Powstań !

Następny temat

HMB + Spalacz

WHEY premium