SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko sfd czy kfd? które wybrać opinie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77354

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Które białko ma lepszy smak, które wybrać? Bo cena podobna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
SFD to ceniona i bardzo dobrze znana marka na rynku. Od kilku lat produkuje wiele rodzajów odżywek białkowych, w tym przepyszne smakowo koncentraty i izolaty białka serwatkowego.
Największym plusem jest świetna jakość oferowanych odżywek w bardzo atrakcyjnych cenach. SFD WPC Protein Plus posiada obecnie ponad 50 smaków do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie, od standardowych smaków jak wanilia czy czekolada, po duży wybór smaków owocowych, fani czekoladowych wariacji będą w siódmym niebie, ponieważ smaki takie jak biała czekolada-malina, czy czekolada-cookies są rewelacyjne. Co chwila pojawia się nowy, interesujący wariant smakowy.

Mając tak duży wybór smaków, można w kuchni komponować nowe przepyszne potrawy, różnego rodzaju omlety, desery, czy inne fit-przekąski z użyciem białka SFD sprawią, że już nigdy nie sięgniesz po odżywkę innej marki.

Niebywałą gratką dla tych, którzy celują w smak jest linia odżywek DELICIOUS. W tym przypadku za wyjątkowy walor smakowy odpowiada dodatek sproszkowanej maślanki. Dzięki temu zabiegowi linia ta jest niezwykle kremowa i delikatna. Kolejną ciekawostką są wyjątkowe połączenia smakowe, które w tej chwili można uznać za absolutnie dominujące w kategorii białek.

SFD zyskało też ogromną przewagę w ofercie białek wegańskich. Stało się tak dzięki mieszankom białek roślinnych z linii Vegan Protein i VEGEROSE. Jeśli dotąd ktoś sceptycznie podchodził do białek roślinnych to w tym przypadku marka SFD perfekcyjnie rozwiązała problem profilu aminokwasowego jak i smaku


Zapoznaj się z pełną ofertą marki SFD NUTRITION -> https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION-p66600048.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Oczywiście że sfd albo allnutrition 900g
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html

Polecam, słony karmel, słone masło orzechowe, ciasteczkowy, apple pie, inne też spoko ale te mi najlepiej podpasowały
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Również polecam SFD/AN na pewno się nie zawiedziesz
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 49 Wiek 2 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3073
Testowałem oba ( mam nadzieje że mnie nie wyrzucicie ) biało SFD mi bardziej smakuje, znacznie poprawili smaki. Także mogę polecić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20
Anonim
Które białko ma lepszy smak, które wybrać? Bo cena podobna


zdecydowanie SFD , przepyszny smak, rozpuszczalność rewelacyjna

a smakowo - najwyższa liga,za bardzo dobre pieniądze

moimi ulubionymi smakami są cookies, biała czekolada oraz niesamowita szarlotka - przepyszne solo oraz jako dodatki do omletów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 130
Białko jest rewelacyjne jeśli chodzi o każdy aspekt. Plusem jest cena jaką nam oferują za bardzo dobrej jakości białko. Smak czekolada-oczech moim zdaniem wygrywa nad wszystkimi. Autentyczne odzwierciedlenie naszego smaku z dzieciństwa jogurtu monte. Minusów nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120896
Ostatnio zamówiłem kilka nowych opakowań białka WPC. Przyznam że najbardziej mi podszedł smak biała czekolada + wiśnia.
Mniam Choć moje preferencje się stale zmieniają bo dochodzą nowe smaki.


Zmieniony przez - gokuson w dniu 2018-02-13 08:03:57
2

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupuj te nowe sfd delicious ;) kokos wymiata


Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-04-27 07:59:18
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 967
Najlepsze jakie kupiłem i piłem to Allnutrition Słony karmel :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Wanilia z tych delicious jest na kozaku! Smakuje jak dobre lody waniliowe

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
DarthuS
Najlepsze jakie kupiłem i piłem to Allnutrition Słony karmel :)


Też tak myślałem, ale spróbuj słonego masła orzechowego.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-04-29 12:51:13
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wpc posiłek

WHEY premium