SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko jaj przed snem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie mam pytanie czym mozna zastapic gotowane białka jajek ktore jem poł godziny przed snem? Jezeli jest cos lepszego
pozdrawiam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
lepszej jakosci bedzie serwatka, ale mozesz rowniez tunczyka np zjesc lub cos innego co nie zawiera ww a za to duzo bialka i malo tluszczu

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
moim zdaniem przed samym snem białko jaj jest lepszym rozwiazaniem niż białko serwatki.


Serwatka ma super przyswajalność i szybko sie wchłonie a nam zalezy aby całą noc pula aminokwasów byłą uwalniana do krwioobiegu i zapobiegała katabolizmowi.

JA jestem za białkiem z jaj lub posiłkiem typu tuńczyk

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co mam kupić tuńczyka w puszce w( w oleju) i wrzucic go do wody na jakis czas i wszamac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
tuńczyka w sosie własnym. NIE KUPUJ W OLEJU!!!

po co do jakiejś wody??? weź do niego jakąś surówke i zjedz tak jak jest w puszce (możesz odsączyć ten sos który jest w nim)

Mi tam smakuje.

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
na noc najlepiej bialka jaj,twarog chudy albo tunczyk w sosie wlasnym(w oleju zawiera wiecej tluszczu:(
albo odzywke ale nie izolat ani nie serwatke tylko jakas w stylu bialka egg protein it.(czyli jaja kurze...)

ziki2000

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja Jem Olimp System Protein 80 jakieś 70g przed samym snem, działa nieźle

Masa'kra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
hmm 70g czy to nie za duzo,i tak wszystko sie chiba nie wchlonie do org. tylko zmarnuje ,styka 30-35g

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biorę 70g odżywki 80% czyli w sumie dostarczam jakieś 55g protein to chyba nie za dużo przynajmniej tak myślę, czytałem kiedyś że 55g czystego białka jest wstanie być przysfojone przez noc.
Czekam na sugestie,

Masa'kra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
nie wiem jak inni ale ja uwazam ze te 30-35g jest wystarczajace,tak samo jak sie nie myle pisza producenci(a oni najczesciej zawyzaja dawki ale tez pisza zeby brac bialko ok.35g)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak zredukować dawke do 35g.
tylko pytanie czy do 35g białka czy odżywki białkowej 80%, bo 35g odżywki ma tylko 28% białka, czyli jak w końcu ?

Masa'kra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost mięśni u chudzielca

Następny temat

Dieta 13-sto dniowa...

WHEY premium