SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko i inne takie - Wasze opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Takie pytania mam:
1.Mam do kupienia serwatkę MET-RX - 4 opakowania 908g każde.Czy to dobre,markowe białko dobrej firmy?Czy mogę być pewny że w środku będzie serwatka najwyższej jakości a nie jakieś pomyje? Szukałem opinii na naszym forum ale nikt się jasno nie wypowiedział...

2.W połowie maja chcę zrobić 30-dniowy cyklik NO-booster+jabłczan lub ester kreatyny.?Jakie NO-boostery są`na topie`teraz?Zaznaczam że chodzi mi tylko o czysty NO-booster bez dodatku kreatyn!

3.W październiku chcę zrobić cykl z 2 stackami kreatynowymi(jeszcze pomyślę jakimi ale spróbuję coś z`górnej półki .Czy 3 miesiące`przerwy od ostatniego cyklu(patrz pkt 2)wystarczy czy raczej odpuścić sobie kreatynę w czerwcu i pozostać tylko przy NO-boosterze?

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
1.Chodzi ci o Supreme Whey
jezeli tak, to jest dobre bialko
polaczenie WPC i WPI

2.Wyprubuj sobie Nitrous syntraxu lub White Blood

3.Wystarczy

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Salix - tak,właśnie takie białko mam do kupienia.
Dziękuję za odpowiedź - szybko,krótko i na temat SOG

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
1. bialko ok
2. 30 dni imo za krotko na cykl , z NO np. Shock ( bo widze ze bedziesz bral razem kreatyne) WB, Nitrous, Arginivol...
3. wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
BPL-G - to może pozostać przy samym NO-boosterze?Albo zrobić cykl z 2 NO-boosterów żeby jakoś się uzupełniały?Czy może zaczekać do października i zrobić konkretny cykl?
Aha... i co,do diabła, znaczy to IMO czy IMHO ?

Zmieniony przez - TEN-SHIN w dniu 2007-04-13 19:40:13

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
IMO - in my opinion


jak dla mnie ogolnie jest ok tylko przedluzyc troche cykl bo 30 dni troche za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
IMHO - In My Humble (skromna) Opinion

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Cześć!
OK-przedłużę cykl do 45 dni.Potem 3 miesiące przerwy i zrobię naprawdę konkretny cykl.Dziękuję!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Żeby nie otwierać nowego tematu odświeżam swój stary
Tak jak wcześniej pisałem w pkt 3 będę robił cykl ze stackami kreatynowymi.Ostatni mój cykl skończył się we wrześniu ubiegłego roku czyli niemal rok temu.Na ten cykl wybrałem sobie Horse Power oraz Storma. Chciałbym żebyście tylko ocenili czy dawkowanie będzie w porządku:
DT rano porcja Storm przed treningiem porcja HP
NT rano 1/2 porcji HP a w porze treningu 1/2 porcji Storma.
Obliczyłem że w DT będzie 9 gramów kreatyn a w NT 4.5 grama.Tylko czy to aby nie za dużo?
Może coś zmienić?
Przekopałem wyszukiwarkę pod hasłem `Horse Power Storm` ale chyba nikt nie testował(stosował) jeszcze takiej kombinacji.Czas spróbować

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czemu po pol porcji w NT? przeciez razem w obu stackach masz ich 130 ?

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2007-07-21 21:55:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
No też właśnie dlatego zapytałem
Czyli spokojnie mogę sobie dawkować po całej porcji jednego i drugiego stacka zarówno w DT i NT?
Taka dawka kreatyn, składników pompujących i innych cudów powinna mnie nieźle zczesać. Zwłaszcza po roku przerwy.Znaczy mam taką nadzieję
Na maj-czerwiec zarzucę Fierce SANa + NOZ Full Throttle.Też powinno być git.
Pozdrawiam!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i HMB ;> co myślicie?

Następny temat

Omega 3 vs. Olej z wątroby rekina

WHEY premium