SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Białko dla Początkującego.

Wysłana -
Siema,
Mam 15 lat ważę 63 i mam wzrostu 175cm.
Chodzę na siłownie już jakiś czas z 4 miesiące i postanowiłem kupić białko.I chciałbym się spytać jakie najlepiej kupić czy lepiej gainer czy może coś innego.
Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ważąc 60kg to Ty musisz się postarać żeby nie dostarczyć nadmiaru białka w diecie, więc odżywka białkowa niekoniecznie będzie Ci potrzebna. Naprawdę musiałbyś jeść bardzo niewiele żeby mieć braki.
Wysłana -
np https://www.sfd.pl/sklep/SFD_NUTRITION_WPC_Protein_Econo-opis26459.html

Ale to już kolega j/w przy takiej masie ciała nie powinieneś mieć problemu z jego dostarczeniem, mozesz napisać nam jak się odżywiasz.
Wysłana -
Przyda się zawsze, ponieważ każdemu mogą się przytrafić braki w nagłych sytuacjach.
Wysłana -
anubis84
np https://www.sfd.pl/sklep/SFD_NUTRITION_WPC_Protein_Econo-opis26459.html

Ale to już kolega j/w przy takiej masie ciała nie powinieneś mieć problemu z jego dostarczeniem, mozesz napisać nam jak się odżywiasz.

Rano zawsze jem jedna kanapkę z serem albo z nutella raz tak raz tak.
Potem wracam z szkoły do domu i dopiero jem obiad i wypije jakieś soki

I podchodzę do lodówki podczas dnia gdy jestem głodny i zjem jakieś danio monte albo zrobię spbie tosty,
Na kolacje zjem np płatki owsiane z mlekiem
I to tyle
Wysłana -
O matko . Sio do działu Junior i studiować wszystkie tematy podwieszone bo wiedzy podstawowej zero . Nawet nie myśl o białku przez następne kilka miesięcy . Czytać i łapać wiedzę bo bez tego wiadro supli nic nie da
Wysłana -
Zapraszam: http://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html Poczytaj rok, dwa, zdobądź wiedzę i wtedy pomyślimy.
Wysłana -
monkey22
O matko . Sio do działu Junior i studiować wszystkie tematy podwieszone bo wiedzy podstawowej zero . Nawet nie myśl o białku przez następne kilka miesięcy . Czytać i łapać wiedzę bo bez tego wiadro supli nic nie da

Mam wiedzę podstawowa i przeczytałem wszystkie tematy podwieszane ćwiczę cały czas i się zastanawiam cxy stosować jakie kolwiek białko albo gainer.
I chciałbym się spytać jeszcze co by się stało jakbym aktualnie brał białko i ćwiczył ?
Wysłana -
Nie masz podstawowej wiedzy, skoro regularnie jesz nutelle, monte i danio. Albo jest to wiedza z innego wymiaru.
Wysłana -
Shooter33
monkey22

Mam wiedzę podstawowa i przeczytałem wszystkie tematy podwieszane ćwiczę cały czas i się zastanawiam cxy stosować jakie kolwiek białko albo gainer.
I chciałbym się spytać jeszcze co by się stało jakbym aktualnie brał białko i ćwiczył ?

nie stanie sie nic to tylko "mieso w proszku", dodatkowa podaz bialka nie zmieni nic jak beda braki w kaloriach, co trzeba z kolei podciagnac porcja kaszy czy tluszczy liczy sie caly bilans kaloryczny w ciagu dnia, wiec tutaj trzeba sie zajac gruntowanie sprawa
Wysłana -
TomQ-MAG
Shooter33
monkey22

nie stanie sie nic to tylko "mieso w proszku", dodatkowa podaz bialka nie zmieni nic jak beda braki w kaloriach, co trzeba z kolei podciagnac porcja kaszy czy tluszczy liczy sie caly bilans kaloryczny w ciagu dnia, wiec tutaj trzeba sie zajac gruntowanie sprawa

To jakie mam zakupić suplementy aktualnie oprócz bcaa ?
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź