SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko dla Początkującego.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema,
Mam 15 lat ważę 63 i mam wzrostu 175cm.
Chodzę na siłownie już jakiś czas z 4 miesiące i postanowiłem kupić białko.I chciałbym się spytać jakie najlepiej kupić czy lepiej gainer czy może coś innego.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Ważąc 60kg to Ty musisz się postarać żeby nie dostarczyć nadmiaru białka w diecie, więc odżywka białkowa niekoniecznie będzie Ci potrzebna. Naprawdę musiałbyś jeść bardzo niewiele żeby mieć braki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
np https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_WPC_Protein_Econo-opis26459.html

Ale to już kolega j/w przy takiej masie ciała nie powinieneś mieć problemu z jego dostarczeniem, mozesz napisać nam jak się odżywiasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Przyda się zawsze, ponieważ każdemu mogą się przytrafić braki w nagłych sytuacjach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84
np https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_WPC_Protein_Econo-opis26459.html

Ale to już kolega j/w przy takiej masie ciała nie powinieneś mieć problemu z jego dostarczeniem, mozesz napisać nam jak się odżywiasz.

Rano zawsze jem jedna kanapkę z serem albo z nutella raz tak raz tak.
Potem wracam z szkoły do domu i dopiero jem obiad i wypije jakieś soki

I podchodzę do lodówki podczas dnia gdy jestem głodny i zjem jakieś danio monte albo zrobię spbie tosty,
Na kolacje
zjem np płatki owsiane z mlekiem
I to tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33057 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
O matko . Sio do działu Junior i studiować wszystkie tematy podwieszone bo wiedzy podstawowej zero . Nawet nie myśl o białku przez następne kilka miesięcy . Czytać i łapać wiedzę bo bez tego wiadro supli nic nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Zapraszam: https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html Poczytaj rok, dwa, zdobądź wiedzę i wtedy pomyślimy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
monkey22
O matko . Sio do działu Junior i studiować wszystkie tematy podwieszone bo wiedzy podstawowej zero . Nawet nie myśl o białku przez następne kilka miesięcy . Czytać i łapać wiedzę bo bez tego wiadro supli nic nie da


Mam wiedzę podstawowa i przeczytałem wszystkie tematy podwieszane ćwiczę cały czas i się zastanawiam cxy stosować jakie kolwiek białko albo gainer.
I chciałbym się spytać jeszcze co by się stało jakbym aktualnie brał białko i ćwiczył ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie masz podstawowej wiedzy, skoro regularnie jesz nutelle, monte i danio. Albo jest to wiedza z innego wymiaru.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
Shooter33
monkey22
O matko . Sio do działu Junior i studiować wszystkie tematy podwieszone bo wiedzy podstawowej zero . Nawet nie myśl o białku przez następne kilka miesięcy . Czytać i łapać wiedzę bo bez tego wiadro supli nic nie da


Mam wiedzę podstawowa i przeczytałem wszystkie tematy podwieszane ćwiczę cały czas i się zastanawiam cxy stosować jakie kolwiek białko albo gainer.
I chciałbym się spytać jeszcze co by się stało jakbym aktualnie brał białko i ćwiczył ?


nie stanie sie nic to tylko "mieso w proszku", dodatkowa podaz bialka nie zmieni nic jak beda braki w kaloriach, co trzeba z kolei podciagnac porcja kaszy czy tluszczy liczy sie caly bilans kaloryczny w ciagu dnia, wiec tutaj trzeba sie zajac gruntowanie sprawa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TomQ-MAG
Shooter33
monkey22
O matko . Sio do działu Junior i studiować wszystkie tematy podwieszone bo wiedzy podstawowej zero . Nawet nie myśl o białku przez następne kilka miesięcy . Czytać i łapać wiedzę bo bez tego wiadro supli nic nie da


Mam wiedzę podstawowa i przeczytałem wszystkie tematy podwieszane ćwiczę cały czas i się zastanawiam cxy stosować jakie kolwiek białko albo gainer.
I chciałbym się spytać jeszcze co by się stało jakbym aktualnie brał białko i ćwiczył ?


nie stanie sie nic to tylko "mieso w proszku", dodatkowa podaz bialka nie zmieni nic jak beda braki w kaloriach, co trzeba z kolei podciagnac porcja kaszy czy tluszczy liczy sie caly bilans kaloryczny w ciagu dnia, wiec tutaj trzeba sie zajac gruntowanie sprawa






To jakie mam zakupić suplementy aktualnie oprócz bcaa ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DAA

Następny temat

4,5 miesiąca ciężkiej pracy

WHEY premium