SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko SFD czy inne ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1473
Witam

Po spożyciu 2 paczek białka SFD które mi poleciliście (wanilia , Karmel)a mianowicie chodzi o SFD - SFD Wpc protein plus . Mam mieszane uczucia co do niego pienił się z mlekiem 2% i z innymi też wanilia smakiem jakoś ujdzie ale karmel walił chemią :( ale do rzeczy chce znowu kupić białko i nie wiem czy SFD czy inne .Wraz z kolegami z siłowni postanowiliśmy kupić większą ilość bo chyba taniej wyjdzie kupić 1 paczkę np 10kg niż 10 po 1kg.

I tu zaczyna się moje pytanie czy istnieją dobre białka pakowane po np 10kg czy 5kg . Czy ten pomysł jest totalnie beznaczejny tak czy owak , Proszę o waszą opinie na ten temat . A zapomniałem co do funduszów to najlepiej żeby było jak najtaniej i jaknajlepiej (cena-jakość)

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
ja z bialek zawsze wolałem dodac te kilka zł i wybierałem trec whey 100 (małe paczki i smaki zawsze optymalnie dobrane) ale co kto woli i na co portfel pozwala;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
jak najtaniej to bierz wpc od sfd;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_100_Whey_Protein-opis27344.html
67zl za kg wychodzi
ale na smak i piane nie bedziesz narzekał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
może i taniej ale taka ilość może się przejeść osobiście wolał bym kupić parę opakowań np 750g albo 1kg ale inne smaki dużo drożej nie wyjdzie a bd mogli się smakami wymienać;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
750g to najmniej ekonomiczne opakowania. Pozatym pisał ze podziela sie ze znajomkami
To białko podlinkowane to wypas. Bierz w ciemno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Scitec smakowo miazga, ale jak chcesz zaoszczędzić to bierz te tańsze WPC.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2013-09-20 13:29:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
chcesz żeby wyszło ekonomicznie to bierz białka SFD/Ostrovit
kiedyś można było dorwać ostrowie w worku 15 kg, ale już nie produkują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostrowie nie polecę największemu wrogowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
a tam, kiedyś jadłem nie było złe
ja bym nie polecił Econo V2 w smaku miodowym nikomu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
econo lepiej kupować podstawowe smaki i nie eksperymentować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1473
Czyli staneło na tym , że jednak najbardziej ekonomicznym sposobem jest kupienie 10 paczek białeczka SFD ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeden długi, czy dwa mniejsze cykle ?

Następny temat

Controlled Labs Green Magnitude - pytanie

WHEY premium